2737
2734

دوست من دوبار عمل کرد

الانم بارداره

تنبلی تخمدانم دشات

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اصلا دردی نداری؟  پس چطور فهمیدی پولیپ داری؟

ن والا هیچی. بچه میخوام نمیشه دکتر قبلنم میرفتم مشکلی نداشتم ی سال دکتر نرفتم تازه بازم ی جای دیگه میرم گفت داری باید عمل شع هرچیه تازه بوجود اومده😑

ن والا هیچی. بچه میخوام نمیشه دکتر قبلنم میرفتم مشکلی نداشتم ی سال دکتر نرفتم تازه بازم ی جای دیگه م ...

آره دکتر برا مامان منم گفته باید عمل کنی ولی 3 ماه یبار بیا ولی نمیره 

کی باید بری برا عمل؟ عملش سخته؟ 

من احتمالا ای وی اف کنم گفت اگه ای وی اف شی نزدیکای عمل باید بکنی اگه نکنم دفعه دیگه ک رعتم دکتر باید بگه کی‌بیا واسه عمل خلاصه ک باید بکنم😐 نمیدونم والا میگن آسونه بیهوش میشی دیگه برشی چیزی نداره 

الان خوب شده؟ چرا عمل کرد؟  چند وقت یبار قبل از عمل میرفت چکاپ؟

۶ماه یه بار میرفت پلیپ داشت گفتن باید عمل کنی 

دوبار عمل کرد بعد از ۳ماه برگشت پلیپش علت عمل دومش این بود

الانم ۳ماهه بارداره

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2706