2737
2734

گیر داده بهم النگوهاتو بده من😢

طلاهای خودشو نمیبینه فقط طلاهای منو میبینه دوقرون پول اومده دستم چششون ورنمیداره😢

میرم خونشون بهم محل نمیده😢خونشونم نمیرم اونوقت میگن مارو نمیپسنده😢

فردا قراره برن خواستگاری واسه داداشم از من قایم میکنن ب خواهرم میگن ب من نمیگن آخه من چ فرقی دارم با اون؟😢

برام قرعه کشی دراومده بود۱۳تومن بهم زنگ زده چیکارکردی پولتو منم گفتم شوهرم چک داشت دادم بهش😢 گفتش ک من واجبم یا مرد غریبه؟منم گفتم مرد غریبه نیس شوهرمه😢😣

خیلی ازش ناراحتم 😢

پسرم مامان نسترن و بابا شهاب با کلی ذوق منتظرتن💑💑
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
یعنی مامانتون به النگوهاتونم کار داره

آره بخدا بهم میگه النگوهاتو بده برات حنابندون بگیریم منم گفتم حنابندون نمیخوام ولی گیر داده

وقتی شوهرم پیش مامانم زنگ میزنه 

مامانم سوال پیچم میکنه ک شهاب چی گفت ؟ از من میگه؟

آره بخدا بهم میگه النگوهاتو بده برات حنابندون بگیریم منم گفتم حنابندون نمیخوام ولی گیر داده وقتی شو ...

مامانت خیلی شکاکه! 

الان تو خونه خودتی یا خونه بابات؟ 

حنابندون چی؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
مامانت خیلی شکاکه!  الان تو خونه خودتی یا خونه بابات؟  حنابندون چی؟

عقدم عزیزم

خونه مادرشوهرم

چون هنوز خونه خودم نرفتم خونه داریم ولی چون عقدم هنوز نمیتونم برم

عقدم عزیزم خونه مادرشوهرم چون هنوز خونه خودم نرفتم خونه داریم ولی چون عقدم هنوز نمیتونم برم

تو عقد خونه پدرت بمون

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
مادر ک فقط زاییدن نیس قطع رابطه کن بچسب ب شوهرتو زندگیت این حرفا چیه پولاتو بده من 

😢😢😢😢😢😢

آخه چرا نباید خونه بابام برم؟

چرا بهم محل نمیذارن؟

مگه من دخترشون نیستم؟

چرا منو دوس ندارن؟

😢

😢😢😢😢😢😢 آخه چرا نباید خونه بابام برم؟ چرا بهم محل نمیذارن؟ مگه من دخترشون نیستم؟ چرا منو دو ...

behtar ke khastegari narafti farda ekhtelaf shod begoo taghsire shomast khub entekhab nakardin! dar zemn ye lotfi kon gushit ke zang mikhore boro tu otaghet va sohbat kon badam ke porsid har chizi ke lazem hast ro begoo baghiash ro begoo khosusie! agar lazemet bud hame dar jaryane matne mokalematetun gharar begiran ke zang mizad khune migoft bezan ru speaker hame beshnavan.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706