2733
2739

میخام برا بچم حساب باز کنم 

چهار پنج سالشه

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...

آره،،،ما انصار باز کردیم براش ،،،روزی 30ت فقط میتونه برداشت کنه،،،،ولی ایران زمین چنین محدودیتی نداشت

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره،،،ما انصار باز کردیم براش ،،،روزی 30ت فقط میتونه برداشت کنه،،،،ولی ایران زمین چنین محدودیتی نداش ...

ملی چی ؟؟؟؟

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...
بله باز می کنیم . شناستامه و کارت ملی باباش با کپی / شناسنامه ی بچه با کپی

مال خودم نمیشه ینی؟؟؟؟

2738
ملی چی ؟؟؟؟

نمیدونم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
منم ملی گرفتم.البته باید پدر باز کنه براش

نه ی بار خودم براش باز کردم اخه فقط کارت عابرشو مطمئن نبودم

من حساب ملی برای پسرم باز کردم. نیازی به باباش نبود. برای سپرده احتیاج به پدر هست حساب قرص الحسنه مادر هم میتونه باز کنه. کارت هم میدن

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
مال خودم نمیشه ینی؟؟؟؟

مادر قانونا ولی بچه نیست و نمی تونه حساب باز کنه .

پدر و جد پدری سرپرست بچه هستن و مادر نیست .

ولی بانکها حساب قرض الحسنه پس انداز ( بدون سود ) رو اجازه میدن مادر برای فرزندش باز کنه .

اگر با حساب قرض الحسنه پس انداز مشکل ندارین شناسنامه و کارت ملی خودتون و کپی هاش + شناسنامه بچه و کپیش رو ببرین بانک .

اللهم صل علی فاطمه و ابیها