2737
2739
عنوان

وکس یا بند زدن صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 45 پست
عه پس ماسک خیارو میزنم الان ده روزه جوش زیرپوستی یدونه زدم نمیره  ماسک خیارو امتحان میکنم حتما ...

بوخور بابونه بده دو ساعت بعدش اول خیار رنده شده بزن شبش بوخور سعی کن هفته ای ی بار بخور بدی کلا جوشات میره صورتم شفاف و روشن میشه

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
عزیزم مث پودره با اب قاطی میشه مث ماست باید باشه غلظتش

مرسی

دیگه وکس نمیخوام بزنم

این پودری که گفتیو میرم میگیرم امتحان میکنم.فقط ضخیم نمیکنه؟ چند وقت به چند وقت میزنی؟

یه جور تلخ آرومم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی دیگه وکس نمیخوام بزنم این پودری که گفتیو میرم میگیرم امتحان میکنم.فقط ضخیم نمیکنه؟ چند وقت به ...

یه بار امتحان کن عزیزم برا منک ضخیم نمیکنه من همه راهارو امتحان کزدم حتی تیغ😕این از همه بهتر بود امیدوارم خوشت بیاد از همه مهم تر اینه ک درد نداره فقط یادت باشه زود پاک  کنی ک نسوزونه .اگ استفاده کردی خبرشو بهم بده

یه بار امتحان کن عزیزم برا منک ضخیم نمیکنه من همه راهارو امتحان کزدم حتی تیغ😕این از همه بهتر بود ام ...

باشه حتما مرسی از راهنماییت  

جوش زیرپوستیم بره حتما این پودرو میگیرم میزنم  

یه جور تلخ آرومم...
چند وقت استفاده کردی راضی هستی پوستو خراب نمیکنه

تازه یاد گرفتم دیروز بار چهارمم بود ک لستفاده کردم بعده شستن پوست خیلی نرم میشه و چربیش هم از بین میبره

فقط یادتون باشه موقع خرید حتما روش نوشتع باشه ک برا صورت و بدن زودم پاک کنین ک نسوزونه هاااا

2740
من هر دو ماه میرم وکس اره خوبه ضخیمم نمیکنه بعدش هم ژل بعد اصلاح میزنم جوش نمیزنم ولی وقتی مو میخوا ...

ممنون عشقم

ننه ....! هرچی بدبختی کشیدیم گفتی "حکمت خداس "          ببین ننه.....          نیشونی این حکمت و بده برم در خونش           بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...😢                     خداجون خودت نگهدار پسرم و همسر عزیزم باش❤               درسته گاهی از دست شوهر جان عصبیم و تو تاپیکا راجبش بد میحرفم ولی خو دنیامه❤                        پسملی هم که بحثش جداس تاج سرمه👑👑
2706