2737
2734
عنوان

اگ مبخواید بیاید بگید دروغه و سرکاریه نیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 10004 بازدید | 361 پست

شماره ندا تو شات هات بود زنگ زدم پسر جواب داد ک

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شات هارو خوندم شوهرت اصلا انگار نه انگار که اشتباهه به این بزرگی کرده

اصلا عارت بیاد بهش پیام بدی 

فقط به فکر خودت باش با گریه و غصه جسمتو داغون میکنی

حتی شده نیمه وقت یه کار پیدا کنی برو 

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را
خدانکنه😔😔😔😔 🖤مررسی بخاطر دعات  حالم امشب خیلی بددده

درکت میکنم عزیزم من دوران عقدم پی امای شوهرمو با دوس دخترش دیدم البته پی اما واسه قبل ازدواج بود باز با همین حال اتیش گرفتم چه برسه تو که تو خود زندگی دیدی اونم با دوستت خدا لعنت کنه اونجور ادمو که باعث خراب شدن زندگی بقیه میشه

2728
عزیزم من سالها با خوانوادهایی کار کردم و تجربه شخصی من این بود که تمام مردهای خیانت کار و حتی زنهای ...

وااای میدونم خیلی وحشتناکه 

خودم به نوعی درگیرم 

در حد خود گول زدن 😔

مرگ بر خائنا 

گفتم بابا کسی پشتم نیس میگن مرده عادیه بساز 😔😔😔😔

اگه طلا داری یه تیکشو بفروش برو پیش یه وکیل مهرتو بذار اجرا شکایت کن ازش اگه نمیتونی هم که با این شرایط بمونو زندگیتو نجات بده صبور باش تو خونه تنش ایجاد نکن مهربون باش بذار حداقل بچه هات تو جنگو دعوا بزرگ نشن خودتو بزن به بیخیالی فکن طلاق گرفتی تو هم برای خودت برنامه بچین کلاس باشگاه به خودت برس در کل تو هم اونو نادیده بگیر ولی به روش نیار

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2740
شماره ندا تو شات هات بود زنگ زدم پسر جواب داد ک

رقم اخرش مشخص نی حتما اشتباه گرفتی 

شمارشو بزار ببینم درست گرفتی از تماسات شات بزار

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
وااای میدونم خیلی وحشتناکه  خودم به نوعی درگیرم  در حد خود گول زدن 😔 مرگ بر خائنا  ...

آره عزیزم ،،،قلب می‌شکنه میدونی یعنی چی؟؟؟؟تمام آنچه که وقت گذاشتی و حتی بخشیدی نابود میشه

واسه همین من در کارم دو مسأله رو هرگز نمیپذیرم حتی پولشم نمیگیرم،یکی خیانت،و دیگری تجاوز،،،میتونم ۱۰ جلسه مردمو بکشونم مشاوره وکسب درآمد کنم،اما نمیکنم،،تا میگه خیانت میگم بای بای،،،مگر اینکه طرف خیانت دیده بگه من برای خودم اومدم،،به والله که اسم خداست درست نمیشه

خیلی سخته ،من سالها پیش تقریبا همچین چیزی رو تجربه کردم 😔،میفهمم چقدر دردآوره ، از یه طرف اعصاب خوردیت از طرفی بچه هات و از همه بدتر تحمل همچین آدمی😔، یچیزی میگم بهت از من درد کشیده به تو نصیحت ؛ تحملش سخته ولی کشنده نیست خودتو بخاطر هییییچ کسی از بین نبر که ارزش تو بالاتر ازین حرفهاست چون تو پاکی.

من اولین کاری که کردم این بود خودمو براش تحریم کردم، خودمو براش گرفتم، به خودم رسیدم ،لباس های خوبمو پوشیدم ،ارایش کردم موهامو رنگ کردم، شدم یه خانم باکلاس ،  اماااا اجازه بهش ندادم دستش به من برسه تا بفهمه  تاثیر کارش کم نبود

البته اصلا باهاش بحث و جدل نکردم به هییچ عنوان بحث نکردم فقط کم توجهی کردم حرف نزدم ،فقز سوالاشو با اره، نه،، نمیدونم،مهم نیس جواب میدادم

چنان کردمش که گریشو درآوردم ،آدم شد

عزیز دلم،میدونم سخته ،اما تحمل کن ،تمرین کن خودت باشی ،به خودت بها بده تا دنیا بهت بها بده

2706