2737
2734
عنوان

خانوما یه لحظه یه سوال دارم...

102 بازدید | 14 پست

سلام

بچه ها من خیلی تو غسل کردن شک میکنم. هردفعه حتمن چنبار غسل انجام میدم ولی بعد ازحمام بازم فک میکنم غلطه 

به شکی که تویه غسل بوجود میاد باید توجه کرد؟جزو شک های باطل بحساب میاد؟؟؟

من به دستانه خداخیره شدم معجزه کرد😍کاربر(@baharjoon94)دلم خیلی برات تنگ شده  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه شما اصول غسلتو به جا بیار شک نکن درسته

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2728
سلام عزیزم. باید مراجعه کنی به مرجعت اما کلا همگی میگن کثیرالشک اعتنا نکنه بگو غلطه ک غلطه. شک و وس ...

ممنوم گلم😊

من به دستانه خداخیره شدم معجزه کرد😍کاربر(@baharjoon94)دلم خیلی برات تنگ شده  
غسل به معنی حمامه وقتی حموم کردی واقعا غسل لازمه آب که به کل بدنت خورده و تمیزشدی🙂🙂

کجا گفتن غسل ب معنی حمامه😕اگ این بود ک انقد ترتیب و احکام نداشت دیگ

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2738
غسل به معنی حمامه وقتی حموم کردی واقعا غسل لازمه آب که به کل بدنت خورده و تمیزشدی🙂🙂

ایت الله یه مامان مهربون😑

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
کجا گفتن غسل ب معنی حمامه😕اگ این بود ک انقد ترتیب و احکام نداشت دیگ

نزن مارو 😂😂😂هرکس یه نظر داره انگشت ها برابر نیستن درضمن مگه من تو تاپیک شما حرف زدم؟؟؟ نظرمو ب استارتر گفتم یاد بگیریم تا نظر ازمون نخواستن نظر ندیم😊دیگه خواهشا ریپلای نکنید😏

نزن مارو 😂😂😂هرکس یه نظر داره انگشت ها برابر نیستن درضمن مگه من تو تاپیک شما حرف زدم؟؟؟ نظرمو ب اس ...

نزدم نظرمو با شما تبادل کردم چون سایت تبادل نظره شما اگ از ریپلای ناراحت میشی نباید نظر بدی 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
نظر نخواستم

سایت عمومیه کسی اجازه نگرفت ازت😆

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706