2737
2739
عنوان

پریشب برا زنداداشم عیدی بردیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 2071 بازدید | 148 پست
از بس سادست تازه زنش بش گفته همه طلاها را بیار بده من تا اونا برام جدید بخرن

امان از این داداشای ساده.داداش منم خیلی ساده ست ...بعد عروسی عروستون حسابی میذاره تو کاستون.واسه ما که اینطوری شد😁انشالا واسه شما نشه‌هرچند با همین فرمون برید جلو قطعا حسابی بحسابتون میرسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدر داداشت دهن لقه.  بله وظیفه خانواده پسره نه خود پسر. اما اگ پدرت عروسیو میگیره پس دگ نباید ...

کی میگه وظیفه ی خانواده ی پسره؟!؟! والدین باید دختر و پسرشون رو بزرگ کنن بعدشم باید تاوان پس بدن تا اخر عمر؟! 

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...
بزن دهنش  عجب مادر ماشاالله فهمیده ای داشتی ک جمع کرده بگو جمع کرده برا الانتون

والا به خدا الان نزدیک سیصد گرم طلا براش جمع کرده میتونستن بهش بگن خرج کن ولی پول تو جیبی از بابام میگرفت در کنار کارش

2740

بدم میاد از این زنایی که هنوز نرسیده تو این چیزا دخالت میکنن!طرف سر سفره باباش نشسته که حقوقش رو پس انداز کرده دیگه!هزینه عروسی رو هم که دارن میدن!بگو اگه کمه میخوای کلیه بفروشیم واست تو پول شوهرتو پس انداز کن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
اخه چه فرقی داره ،خرج عروسی و تهیه مسکن کلا با پدرمه کادو سر عقد و عروسی هم جدا میدن

ولشکن  عزیزم بنظرم زیادی حساس شده عروستون طوری برخورد کنیید که نه شما دلگیر بشید نه اون..وگرنه بنظرم بمناسبت تولد امامرضا  عیدی نمیخاد  عیدی  رو فقط عید میبرن....و  و شب یلدا هم چلگی میبرن...و اما روز زن هم عیدی....دیگه تمااام باقیه ش رو که شما بردید لطف شما بوده ....وگرنه  اگه اینطور باشه سال به دوازده ما هر روز ولادت و عید یکی از جهارده معصوم و دازده امامه  نمیشه که هر عید یه چیزی ببرین....فقط درجواب برادرتون بگیید عید  و بناسبت هایه بالا که گفتم میبرین اگه هم بردیم فقط هدف شاد کردن  خانوم شماست ولاغیر...ـ.ـ...بگو وضعیت خانواده رو که میدونیید اون طلاها برا الان نیست پس کیه  دیگه

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕

من برا هیچ عیدی هیچی برام نیاوردن

حتی روم نشد ب شوهرم بگم چرا هیچی برام نمیارین

اینا گودزیلان دیگه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
مثلا شب یلدا مامانم با پول خودش برای عروس پالتو چکمه شومیز بافت شال و کلاه شال کلی میوه و اجیل و میو ...

یعنی داداشت پس اندازشو پیش شما گذاشته؟ بعد زنداداشت راضی نیست از پول داداشت براش طلا بخرین درسته؟

2706