2737
2734

خانوما اون دیدم زرافه راست میگه از مورات حامله س؟! 

من این سریال و تازه میبینم.تو فلش برام میریزن میارم میبینم.

لامصب چقد سریالش قشنگه.مورات و حیات خیلی جذابن.

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!

ن خالی میبنده کمبود داره

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جدی.چجوری لو‌میره؟!

دوستای حیات دستشو رو میکنن

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2738

خیلی قشنگه ولی از ی جای ب بعد خیلی اذیت میکنن بیننده را هی میخان عروسی کنن بعد یکیشون لج میکنه.سریالش ب نظر من عالی.سریال عشق تلخ ترکی هم ببین من خیلی دوس داشتم.

عالیه 

صحنه های چشم تو‌چشم شدن مورات و حیان بینظیره 😁

خیلی قشنگ بازی میکنن.مخصوصا مورات.

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
خیلی قشنگه ولی از ی جای ب بعد خیلی اذیت میکنن بیننده را هی میخان عروسی کنن بعد یکیشون لج میکنه.سریال ...

اعععع.ممنون حتما میبینم.راسی چجوری لو میره ک سونا پکتاش نیست!؟

جدی.چجوری لو‌میره؟!

دقيق يادم نيست ولي مثل اينكه از ترس رفتن ب سونو و لو رفتن دروغش ب نامادري مورات ميگه ك راهي جلوي پاش بزاره اونم ميگه بايد الكي تو ي بيمارستان بستري بشي و بگي بچه افتاده ولي خب بعدش كلا لو ميره ك دروغ گفته

اعععع.ممنون حتما میبینم.راسی چجوری لو میره ک سونا پکتاش نیست!؟

ببخشید ولی یادم نیس آخه من دوسال پیش دیدم ولی میدونم مورات وقتی میفهمه خیلی عصبی میشه و حیاتم تصمیم میگیره برگرده دهشون ولی مورات جلوش را میگیره و عروسی میکنن ظاهرا ولی مورات دست ب حیات نمیزنه و واقعا یه قسمتایش عالی.حیات خیل اذیت میشه ک مورات دستش نمیزنه و همین رویه پیش میره.

2706