2737
2734
عنوان

اوناییکه تو بحث افغانستانی هابودن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالارو نشون دادی منظورت منم؟ ممنون♥😂

😂متن استارتر😎

ولی تو هم گلی🤗😚😘

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
من با نژاد پرستی به شدت مخالفم! چون یک لحظه فقط فکر میکنم اگر کسی به عزیزان خودم خارج از کشور توهین ...

👍👍👍ایرانی یعنی آریایی 

آریایی یعنی نجیب

کاربرجدیدنیستم😊(چون نیک بنگری همه تزویر میکنند)
2728

ای بابا تمومش کنید دیگ چرا قفلی میزنید رو ی موضوع😐

خدانکنه ی تاپیک بترکه!مگ ول میکنن هر کسی ی تاپیک میزنه یکی میگ چرا ترکید یکی میگ عه ترکید!یکی میگ واای ترکید!

بسه دیگ من پن دیقه نی اومدم سایت ۵تا از این تاپیک دیدم اه

به همین سوی چراغ قسم کاربر قدیمی ام😃والا بوخودا   تیکر بارداریم نیست
2740

والا افغانستان هم جزو ایران بوده مردم نجیبی هم هستن اکثرا... ولی بدشانس بودن جبر روزگار و جنگ وحشتناکی که تو کشورشون اتفاق افتاد آواره شون کرد منکه با هر افغانی برخورد داشتم خوب بودن 

دنبال علت این گارد گرفتن ملت در مقابل مهاجرای افغانستانی  باشید . معلول که مشخصه علت این نفرت نهفته باید پیدا شه

وگر نه با حرف های قشنگ و دعوت به انسانیت این مشکل حل که نمیشه هیچ همچنان پا بر جا هم میمونه

خسته ام , از مردمی که به بهشت ایمان دارندولی عجیب از مرگ می ترسند!
والا افغانستان هم جزو ایران بوده مردم نجیبی هم هستن اکثرا... ولی بدشانس بودن جبر روزگار و جنگ وحشتنا ...

نصف دنیا مال ایران بود

ای بابا تمومش کنید دیگ چرا قفلی میزنید رو ی موضوع😐 خدانکنه ی تاپیک بترکه!مگ ول میکنن هر کسی ی تاپی ...

عزیزم من از ی دید دیگه گفتم ک دعوا ختم شه