2737
2739
عنوان

اوناییکه تو بحث افغانستانی هابودن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 58 پست
علت کاملا مشخصه خوی نزاد پرستی مردم ایران میزان جرم و جنایت سنگین این عزیزان نداشتن فرهنگ مهاجر پ ...

درسته , ما ملت پرفکت و بی عیب و ایرادی نیستیم ولی یه جاهایی واقعا این.حجم از رفت و امد مهاجرای غیر قانونی دیگه کلافه کننده اس

چه میخواد اون.کشور یه جای جهان.سومی باشه چه اروپا یا امریکا

الان تو اروپا هم به راحتی مهاجرای غیر قانونی و دیپورت می کنن یا امریکا دیوار میکشه دور مرزهاش چون از مهاجرت غیر قانونی گسترده ی مکزیکی ها خسته شده

خسته ام , از مردمی که به بهشت ایمان دارندولی عجیب از مرگ می ترسند!
درسته , ما ملت پرفکت و بی عیب و ایرادی نیستیم ولی یه جاهایی واقعا این.حجم از رفت و امد مهاجرای غیر ق ...

دقیقا منم همینو میگم، مهاجرین مینالن که سینوارت بهشون نمیدن درصورتی که غیر قانونی وارد شدن.

متاسفانه ما تو تبلیغات ضعیف هستیم وگرنه کدوم گشوری ۴ میلیون مهاجر رو راه میده و اب و برق و گاز یارانه ای و مدرسه بهشون میده

عزیزم موافقم🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته , ما ملت پرفکت و بی عیب و ایرادی نیستیم ولی یه جاهایی واقعا این.حجم از رفت و امد مهاجرای غیر ق ...

خوب درسته مهاجر غیر قانونی را دولت باید از راه قانونی اقدام کنه نه مردم با بی حرمت کردن این مهاجران

2731
خوب درسته مهاجر غیر قانونی را دولت باید از راه قانونی اقدام کنه نه مردم با بی حرمت کردن این مهاجران

دولت برخورد نمی کنه چون میخواد گاهی ازشون استفاده ی ابزاری کنه. 

خسته ام , از مردمی که به بهشت ایمان دارندولی عجیب از مرگ می ترسند!
اها مرسی 😁

یعنی دو تا پست میرفتم پاییت، پرسیده بودی افغانی بود

پست بعدی

یعنی اون افغانیا توهین کرد

پست بعدی

کی به کی توهین کرد

بعدی

یعنی چی

بعدی

استارتر توهین کرد

بعدی

استارتر افغانی بود

دیدم اگه جواب ندم با سوالای تو رفتیم تو پربازدیدها

2740

مثلا عگس یه خانوم را میذارن یه بازیگر یا هرچی اگه به نظرشون زشت باشه میگن عوق چه زشته مثل افغانهاست. ایا افغان ملاک اندازه گیریه زشتیه. چرا فک میکنید افغان ها زشتن و اگر همچین نظریدارید خب در مکان عمومی مطرحش نکن 

👍👍👍ایرانی یعنی آریایی  آریایی یعنی نجیب

ایران باستان هم شامل ایران کنونی و افغانستانه. افغان هام اریایی هستن 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

در تاپیک شوشو اگر دیدید خانم چون با لحن کتابی متن نوشته بود و لهجه افغانها به پارسی کهن و کتابی شبیه هست بدون اطمینان گفتن این خانوم افغانه...چه ضایس چه بی کلاسه چه دست شوهرش سیاهه چه حماله چه بردهی شوهرشه. زنای افغان بردهشوهرن...مثل...توله بدنیا میارن و همینطور توهین بود که میبارید مثل رگبار.....اخرش معلوم شد اون خانوم ارومیه ای بود و افغان ها قربانی قضاوت زودهنگام شدند. همانگونه که خفاش شب را گفتند افغانیه و مردان افغان را درخیابان ها زدند و بعد معلوم شد خفاش شب ایرانی بوده

من زن هستم و برای نیازهای روزمره به این سایت اومدم و زبانم فارسی هست و این یک سایت فارسی زبان هست  اما کاربرها میگفتن نی نی سایت مال ایرانیهاست چرا افغان ها میان. سایت پر شده از افغان...خب چرا مسوولای سایت نگفتن افغانها نیان تو سایت.