2737
2734
عنوان

لطفا بیاید تایپیک اخرم خیلی مهمه

79 بازدید | 8 پست

لطفا

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
اعتیاد مرخصی داده ترخیصی نداره عمرت رو تلف نکن 

زندگیمو دوست دارم شوهرم همه چیش خوبه فقط همین یه موردش بده

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگیمو دوست دارم شوهرم همه چیش خوبه فقط همین یه موردش بده

مثل اینکه بگی طرف شوهر خوبیه فقط یه کم ایدز داره .... یکبار بهش فرصت بده بره کمپ اگه باز لغزش کرد خودت میتونی بمونی ولی حق نداری یه بچه رو این وسط بدبخت کنی 

...
2728
مثل اینکه بگی طرف شوهر خوبیه فقط یه کم ایدز داره .... یکبار بهش فرصت بده بره کمپ اگه باز لغزش کرد خو ...

چند بار کمکش کردم ترک کرده یه مدت خوب بوده ولی بعدش شروع کرده

مرد معتاد کافیه پولش تموم شه یا خمار باشه وقتی وسایل خونه رو بفروشه برای مواد یا وقتی انداختت زیر مش ...

نه خیلی از من حساب میبره تو اوج خماری هم بوده ولی جرات این کارارو نداشته

2738