2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما همدانی هستید؟ مگه چقدر راهه ته اورمیه

من همدانی نیستم. ولی دو سال همدان زندگی کردم.  منتها فکر نمیکنم اونقدار مسافتش تا ارومیه کم باشه که بشه یه روزه رفت و برگشت

من همدانی نیستم. ولی دو سال همدان زندگی کردم.  منتها فکر نمیکنم اونقدار مسافتش تا ارومیه کم باش ...

حالا شهر همدان خوبه 

برا یکی دو روزه ارزش اومدن داره

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
2738
شما همدانی هستید؟ مگه چقدر راهه ته اورمیه

7ساعت و نیم تو راهین چه خوش گذشتنی😂😂😂

یه جا نزدیک تر برین یا برا دو سه روز میشه رفت

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
من یروزه رفتم و برگشتم خیلی ام خوش گذشته  اما من از بروجرد رفتم نمیدونم ارومیه تا همدان چقد را ...

کجاها رفتین 

من میگم ی روزه شاید نشه خوش گذروند

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل

و اینکه این فصل به شدت روزهای همدان گرمه. در حدی که قسمتی از پا که از کفش بیرونه حتی با جوراب زنونه کاملا میسوزه. پس اگر برای تفریح قصد دارید برید باید غروب به بعد باشه

7ساعت و نیم تو راهین چه خوش گذشتنی😂😂😂 یه جا نزدیک تر برین یا برا دو سه روز میشه رفت

😂😂😂😂😂😂😂

حالا جاهایه دیدنیش کجاش خوبه

سوغاتی چی داره

2706