2737
2739
عنوان

اينجا كسي افغان هست؟يه سوال دارم؟😕🌈

| مشاهده متن کامل بحث + 1658 بازدید | 150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ب افغان بودن زیاد ربط نداره گلم تو خود ایران هم هس  میگن اصطلاحا بهش فکنم گل به گل  ی ...

اره ربطی نداره اصلا منم دیدم اینجوری ولی خیلی خوبه خواهرشوهراذیتت کرد توهم میکنی😆😆

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2738
دیدم  حالا چی میگفت؟

میگف هرکی افغانی نفرین میکنه فحششش میده برگرده ب خودش

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
وطنم وطنم جااانم فدای ایران 😁😁 الله اکبر الله اکبر

😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خانم یکی از اقوام ما لر هست 

گویا دایی این خانم هم مثل داستان شما ازدواج کرده بودند ... یک دختر داده بودند و یکی گرفته بودند 

بعد دایی و زن دایی با هم دعواشون میشه... زن دایی سماور جوشان میریزه روی داییه... 

اون دو نفر دیگه طلاق گرفتن سر این داستان اینها با هم آشتی کردن   

2706