2733
2734
عنوان

یکی از اون عروس کوچولوها

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 138 پست
نمیدونم والا. ما چون تو فامیلمون کم سن ترین ادمی که ازدواج کرده خواهرم بوده که ۱۹سالش بود و هنوزم هم ...

خب امادگی دختراتون تو اون سنه

اشکال نداره اصن

هر کی ی مدله

ولی ازدواج تو سن پایینم اصن مطلقا بد نیس

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی، باده از دست یدالله چشیدن دارد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلتون براشون نسوزه سالها بعد متوجه میشن حرص کیا رو میخورید

والا ما دلمون برای بچه های خودمون میسوزه. من شخصا ترجیح میدم مادر زن اینده پسرم یه خانم تحصیلکرده و اجتماعی با دید باز باشه تا پسرم با دیدنش انگیزه برای پیشرقت داشته باشه

من دیپلمه هستچ شوهرم هم دیپلمه بود . و الان لیسانس دارهچون خودش گفت زشته مامان بزرگ و بابا بزرگ بچه ام دیپلمه باشن باباشم دیپلمه. انگیزه گرفت درس خوند. خود ما هم چون پدر و مادر اجتماعی داشتیم با اعتماد بنفس بار اومدیم و هرگز احساس نکردیم چیزی از یه مرد کمتر داریم. بخاطر همین تو زندگیهامون زیر بار زور نمیریم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2728
دختر زیر 18سال، بزرگسال نیست هرچقدرم بخواید توجیه کنید که از سنش بیشتر میفهمه! هیکلش مثل زن 30ساله ...

درود بر شما حرف منم دقیقا همینه

چطور بحث زایمان طبیعی میشه هوار میکشن که اروپا همه طبیعی میزان یاد بگیریم  اما الان تو همون اروپع زیر ۱۸سال رو تجاوز میدونن اینا میگن نه 

من همیشه به این فکر میکنم مردی که میره دختر ۱۳ یا ۱۶ سال رو برای ازدواج انتخاب میکنه با اختلاف سنی ب ...

شخصیت خاصی نداره یه بیمار روانیه که قطعا به این یه مورد تنها قانع نمیشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2740

خانومهایی که سن پایین ازدواج کردید. انشااله موفق باشید انشااله زندگیتون پر از شادی باشه انشااله پر از خوشی و پیشرفت باشید. ولی لطفا برای دیگران این نسخه رو نپیچید. بذاریید برسیم به این قضیه که کودک برای ازدواج نیست. اینکه شما ازدواج کردید گذششت تموم شد رفت. ولی برای دیگران توصیه نکنید

خانومایی ک از دیگران میخایید برا همه نسخه نپیچن خودتوتن برا دیگران نسخه نپیچید 

زندگی خودتونو کنید 

بقیه بلدن دختراشونو تو چ سنی شوهر بدن

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی، باده از دست یدالله چشیدن دارد....
2706