2733
2739
عنوان

واسه خودتون درآمد زایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1903 بازدید | 119 پست
چه حساب کتاب دقیقی آفرین اینا بچه کی هستن

اگر خودم برنامه رو نداشتم و استفاده ایی نمیکردم. قبول داشتم ک میگین کلاه برداریه و یا هر چیزی اما وقتی خودم دارم خندم میگیره فقط از این حرفاتون چون دوستانی دیگه هگ عضو شدن اگر قراره به برداشت از حسابشون بوده توی این چند روز گزارش میزدن و میگفتن. اما من حتی تاپیکو قفلم نکردم. پس اطمینان کاملو دارم حالا شما هر چی میگید صلاح دید خودتونه. 

اما برای منی ک درس خوندم و کار نیست حداقل از این برنامه با دعوت دوستان درآمد خودم رو دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا یه سوال چرا شما باید عضو کنی آخه ۷۸۰را هر کس بخواد خودش نصب میکنه‌اینم میتونه‌نصب کنه

این برنامه هم مشابه 780 هستش. 780 هم خودش یه برنامست. ک با دریافت ش و غیرست. ک اونم با دریافت برنامش شمارو توی سود شریک میکنه. این برنامه قدیمی هستن و با سایتای کلاه برداریی ک شما میگید متفاوتن

2728
اینکه برنامه آپه چه ربطی به اپلیکیشن استارتر داره خدا وکیلی آخر شبیه دست از این کارا بردارید یه مشت ...

شما اگر از صفحه ی اول همه پیامای منو دنبال کنید متوجه میشید ک چ ربط به من داره . این راه کسب درآمد ن حروم خوری یا کلاه برداری

2738
خب مشکل همونه دیگه. خب برو خداتو شکر کن و همه رو دزد نبین. چون خودت توی رفاهی

من نگفتم دزدید گفتم ملتو سر کار نزارید و چه اسراریه شما دارید به فامیلتون پیشنهاد بدید که حد اقل میبینن و باور میکنن تو مجازی جای این کارا نیست 

من نگفتم دزدید گفتم ملتو سر کار نزارید و چه اسراریه شما دارید به فامیلتون پیشنهاد بدید که حد اقل میب ...

خب من ک تنها اینجا پست نمیزارم. اول از دوستان و آشنایلن شروع کردم بعدم توی برنامه دیوار و حالا اینجا دارم کارم رو ارتقا میدم. یه جور بازاریابیه و فقط به یک محیط ک بنا نیست

خب من ک تنها اینجا پست نمیزارم. اول از دوستان و آشنایلن شروع کردم بعدم توی برنامه دیوار و حالا اینجا ...

اسم برنامه رو چرا تو خصوصى ميگى و اينجا نميگى؟

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2706