2733
2739

میخوام چهار پنج کیلو کم کنم....الان پنج روزه یه نصف نونم نخوردم شیرینیجات وماکارونی رو حذف کردم بیشتر گوجه خیار سیب تخم مرغ اب پز میخورم و مقدار کم از غذاهای خونگی (بدون نون)

بنظرتون یکماهه چقد کم میکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره یک ماهه میتونی کم کنی پیاده روی هم اضافه کن ب برنامت و اینکه بعد از فعالیتت تا دو ساعت هیچی نخور ...

مهم نیس واسم،

آخه شوهرم لاغره نمیخوام عکسامون خراب بیفته و من پیشش چاق بنظر بیام

قدت چنده؟ رژیم کالری شماری بگیر یه ماهه چهار پنج کیلو کم میکنی

قدم ١٧۰

چون شوهرم لاغره مجبورم کم کنم پیشش چاق بنظر نیام😒

اره کالری شماری میکنم هرروز بیشتر از شیشصد هفصد کالری نمیخورم

2738

عروس خانم اول همه مبارکت باشه به شادی 

دوما صبحا چای دارچین بخور واسه چربی شکم و پهلو ووتنظیم قند خونت

سوما پیاده روی و دویدن معجزه میکنه

شبا چای نعنا بخور هم با ارامش میخوابی هم لاغرت میکنه

در روز 2لیتر آب بخور تا پوست صورتت زببا بمونه

موفق باشی

مهم نیس واسم، آخه شوهرم لاغره نمیخوام عکسامون خراب بیفته و من پیشش چاق بنظر بیام

زیاد خودتو اذیت نکن فقط از هر چی ک میخوری کم بخور حتی میوه و مخصوصا کربوهیدرات رو کم کن و سبزیجات جایگزین کن 

پیاده روی هم هر روز بکن یک ساعت تا یک ساعت و ربع و بعد از رقص و پیاده روی تا دو ساعت فقط آب ترجیحا آب خنک(نه با یخ. آبی ک تو یخچال سرد شده باشه) بخور ک متابولیسم رو بالا میبره و سوخت و ساز بیشتر میشه من با این روش تو 4 ماه 30 کیلو کم کردم 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
قدم ١٧۰ چون شوهرم لاغره مجبورم کم کنم پیشش چاق بنظر نیام😒 اره کالری شماری میکنم هرروز بیشتر از شی ...

خیلی خوبه کالری مصرفیت کمه تو ی ماه راحت۴کیلو کم میکنی مطمعن باش.ولی صورتتم لاغر میشه

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2706