2733
2734
عنوان

خانمای زیبا کسی بوده از قانون جذب چیزی بدست اوورده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 58 پست
باورت میشه دیدن آلبوم وقیح خدا بکشتم ولی دوس داشتم ببینم ۶ و نیم بیدار شدم دیدم بله آقا تاپیک زده لی ...

دیدن البوم وقیح ارزوت بود؟  

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره ولی یه اقایی هست به اسم میلاد پاکار به نظرم اون تخصصی درس میده دوورشو نگرفتم هی یه چیز مانع میشه ...

منم ازین دوره ها زیاد شنیدم ولی به نظرم همش واقعا خالی کردن جیب مردمه،خودت میتونی کتابای مختلف رو بخونی و به چیزایی که میخوای برسی

آره والا 

مثلا من زمان دختریم رمان زیاد میخوندم همیششه دووست داشتم مثل پسرای تو رمان شوهرم بدنساازو خوشگل و خیلی عیرتی باشه ￷!￶￵ اینجوری فکر میکردم باورت میشه وواقعا ااونجوری شد؟￷!!!￶￵ اخه بگو حالاا چرا زیادی عریتیو فکر میکردی؟￶￵￷!!!😈😀

مثلا من زمان دختریم رمان زیاد میخوندم همیششه دووست داشتم مثل پسرای تو رمان شوهرم بدنساازو خوشگل و خی ...

غیرتی که خیلی خوبه😃😃😃😃

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
من پسرم مشکل cp داره یعنی فلج مغزی،با همین قانون جذب الان داره راه میره و خدا رو شکر رو به بهبودیه ب ...

واییی خدایا چه قدر خوب خدایا شکرتت ببنید مثل این خانوم ننشسته بگه قسمت ￷!￶￵ کاری کرده  پسرش رو به بهبودی باشه تبریک میگم بهت 

2706