2733
2734
عنوان

برا موهای گره خوردم پیشنهاد بدین

554 بازدید | 36 پست

سلام خانوما،موهام گره خورده دخترم خیلی شلوغه یه مدت نتونستم به خودم برسم موهام بدجور گره خورده چیکار کنم؟؟؟؟  

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسپری دوفاز ضد گره بخر. بعد حموم بزن. عالیه. 

قیمتش چنده؟

یعنی گره اش رو باز میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گره اش زیاده ها

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘
ویتامین بد نت کمه کوتاه کن

اخه الان موهام گره خورده چطو برم ارایشگاه؟خجالت میکشم

2738
گره باز کن فیروز بگیر،یا روغن بزن چرب چرب بشه شونه کن راحت باز میشه بعد حمام کن باز شونه کن

گره اش زیاده به نظرت باز میشه؟

قیمتش چنده؟ یعنی گره اش رو باز میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گره اش زیاده ها

برو حموم سرت رو که با شامپو شستی بعد یه عالمه نرم‌کننده مو بزن به موهات و ابکشی کن بعد زیاد تو حوله نپیچون موهات رو که بدتر گره بخور بزار صاف بمونه به که موهات خشک شد روغن بزن و شونه کن 

عزیزم شما که بچه کوچیک داری و نمیتونی زود زود شونه کنی موهات رو بباف تا گره نخوره

قیمتش چنده؟ یعنی گره اش رو باز میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گره اش زیاده ها

منم بخاطر پسرم اوایل مشکل داشتم. اینو خریدم راحت شدم. دی جی داشت. ۵۰بود حراج کرد ۲۱ من خریدم. موها باید یکم نمدار باشن بعد استفاره کنی.