2733
2734
عنوان

خونه مادر شوهر

272 بازدید | 25 پست

من طبقه بالا مادر شوهرم هستم. ب نظرتون چند روز ی بار برم خونشون ک ن مزاحم باشم ن فکر کنن ک دوست ندارم برم اونجا

خدایا مشکلم رو ب تو می‌سپارم 😍

بستگی‌ داره

یه روز درمیان سر بزن

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اخه چرا میرید با مادرشوهر تو ی ساختمون؟خب نرید باباجون 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728

منم طبقه بالای مادرشوهرم هرروزظهرمیرم ی سرمیزنم بهش معمولاهفته ی ای سه بارم برای شام یابعدشام میریم برانشستن

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738

بستگی به اخلاقیاتشون داره مثلا مامان خودم از عروساش دوره خیلی خیلی هم دوسشون داره ها رابطشون عالیه ولی در کل خوشش نمیاد هرروز هرروز بچه هاش خونشون باشن...

ولی مادرشوهر خودم ماهرشب یا یه شب درمیون اونجایم..مگه اینکه مریض باشیم یاسفر...اگه نریم نگران میشه و زنگ میزنه

والا منم مثل شمام رفتم مشاوره گفت یه روز در میون تا میتونی برو 

اصلا تنهام برو سر بزن چه عیبی داره

تو دلم گفتم شما خبر نداری مادرشوهر من چه آدمیه وگرنه همچین پیشنهادی نمیدادی😂

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️
2706