2737
2739
عنوان

با شوهر قهرم مادر شوهرم منو خونه دختر خالم دید تیکه درشت بارم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 56 پست

یا ابوالفضل...چه بی تربیته مادر شوهرت... کار خوبی میکنی میخوای جدا بشی ادم مگه چقدر عمر میکنه که بخواد توهین هر بی سروپایی رو بشنوه

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهرم خونه کل هم شهریام رفت آمد میکنه ولگردی هست که دومی نداره تو خیابون با یکی دوست میشه ناهار ...

درو وا نکنین براش. زنیکه پررو

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
نه عزیزن مادر شوهرش خالش نیست احتمالا مادر شوهرش یه نسبا فامیلی دیگه هم باهاش داره

ما آدمای نادون رفتیم دخترشو واسه داداشم گرفتیم حالا هر دفعه که خواهر شوهرم با داداشم دعوا میکنه به مامان من پیام میده درحالیکه خونش یه منطقه دیگست ما اصلا نمبینمش حرکات خوددرگیری میره اصلا دخالتی نداریم رفت آمد نمیکنیم خودش دعواهاشونو به خونه ما میکشونه

انقدر زبون بازه همیشه به همه میگه عزیزم وفلانمو اما پشتش انقدر رازهای خونوادگی مردمو لو میده مردمم ساده باهاش درد ودل میکنن اینم واسه بقیه تعریف میکنه یعنی انقدر اعصابم خرابه دارم میترکم

2740
نشون نداده تو آزمایش ما مشهدیم هوامم دردناک گرمه بچشم مریض خودشم افسرده شده برا کمک بهش رفتم

وای استرس میگیره آدم😟

درباره شوهرتم حق داری حتما طلاق بگیر

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
دختر خالتم مگه با شما تو یه خونه اس مادرشوهرت چطور یهو اومد شما داشتی ناهار میخوردی نفهمیدم

مادر شوهرم غریبه س من خونه دختر خالم داشتم ناهار میخوردم یه دفعه ای اومد خونه دختر خالم مادر شوهرم دست فروش خونه همه مردم شهر میره تازه مسیرهای دور شبم اونجا میخابه از این حرکاتای زشتی که بدم میاد اما همیشه به من میگه ولگرد من فقط خونه مادرم ودختر خالم میرم

وقتی اومد داخل من از درخونه بیرون رفتم تیکه شو انداخت اومدم به مامان بابام گفتم اونم میگن چرا جوابشو ندادی من حفظ حرمت کردم اما الان اعصابم خرابه

تو طلاق بگیری .داداشتم زنشو طلاق میده؟؟؟؟؟؟

نه زندگی ما بهم ربطی نداره نه من بخاطر برادرم ازدواج کردم نه برادرم به خاطر من هرکسی بخاطر دل خودش که ای کاش عموم خاستگاری مونو بهم میزد تو روز خاستگاری مخالفت کرد مادرم رضایتشو گرفت اصلا ما آدما صلاحمونو نمیدونیم اصرار به انجام نیت خودمون داریم نگو که آخرش شکست می‌خوریم خداهم یه نشون بهم نمیده خیلی اعصابم خرابه روح روانم درگیره احساس میکنم هیشکی منو نمیفهمه

نه زندگی ما بهم ربطی نداره نه من بخاطر برادرم ازدواج کردم نه برادرم به خاطر من هرکسی بخاطر دل خودش ک ...

خدا بزرگه بسپر به‌خودش .خودت هم روحیه ت رو قوی کن تا به این حرفا نریزی بهم.برو بگرد با دوستات یه هوایی عوض کن.بچه داری؟شوهرت چی میکشه؟؟

2706