2737
2734
بهش میگن واجبی دیگه پودرایی هستن مثل دپی و اینا ازینا استفاده میکنم اولین باره اینجوری شده میترسم

واجبی با پودر موبر صنعتی و شیمیایی فرق داره...شما برو عطاری بگو واجبی میخوام..من بدون بو استفاده میکنم ولی میخوام دیگه با بو بخرم چون میگن عفونتو خوب میکنه😷😷😷

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم برم پس براشوهرمم بگیرم بخوره ببخشید هی سوال میپرسم تاچندروز بخوره؟

اشکال نداره راحت بپرس...

نمیدونم تا کی بخوره اما برا من دیگه چیزی نیومد و تو رابطه هم چیزی نیومد دیگه قطع کردیم و روزی یه دونه میخوریم تا بسته تموم بشه.

من هنوز دکتر نرفتم ولی خیلی بد میشه اخه تو رابطمون داره تاثیر بد میزاره

خب چرا نمیری دکتر؟چن وقته ازدواج کردی

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
2728
منم برم پس براشوهرمم بگیرم بخوره ببخشید هی سوال میپرسم تاچندروز بخوره؟

دو بسته رو کامل بخوره

2738
یه سال تنبلم خواهر هم خجالت میکشم

من تازه ترس دارم از معاینه ولی میرم میگم اینجوریم اونجوریم توروخدا معاینه نکنین..قبول میکنن و دارو میدن..چن تا دکترم رفتم ک معاینه کردن

اره منم دوس ندارم معاینه بشم

چاره ای نداریم دیگه چ کنیم😓شمام حتما برو چون نوع عفونت فرق داره و همچنین داروهاش