2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر مترونیدازول و زاکسیم برامون نوشته.اونارو مصرف میکنیم...آخرین بار دیگه چیزی نیومده خداروشکر

منم تامیخورم خوبم اینارم خوردم بعد یه هفته برمیگرده روزی چندتانیخوری براشوهرتم همینارو نوشته بود؟

😭ممنون

منم دوران مجردی اینجوری شدم وقتی برا گواهی رفتم دکتر گفت ک عفونت داری منم گفتم وا مگه میشه من ک تا حالا رابطه نداشتم چ دکتر خنگی😅بعدا فهمیدم راست گفته..الان الانه عفونت دست از سرم برنمیداره...از واجبی استفاده کن پودر واقعا مضره

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
2738
منم تامیخورم خوبم اینارم خوردم بعد یه هفته برمیگرده روزی چندتانیخوری براشوهرتم همینارو نوشته بود؟

اره برا شوهرمم همینا هست.روزی ۴ تا مترونیدازول.یعنی دوتا صبح دوتا شب.دوتاش همزمان.هم من هم شوهرم.یه دونه هم زاکسیم

منم دوران مجردی اینجوری شدم وقتی برا گواهی رفتم دکتر گفت ک عفونت داری منم گفتم وا مگه میشه من ک تا ح ...

بهش میگن واجبی دیگه پودرایی هستن مثل دپی و اینا ازینا استفاده میکنم اولین باره اینجوری شده میترسم

منم از دوران مجردی عفونت دارم

منم😩احساس میکنم اون پودر تو واژنم ریشه کوبونده😟😟دس از سرم برنمیداره..شوهرمم قرص خورده تا ببینم برمیگرده بازم

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆