2737
2739
عنوان

امشب عروسی برادرشوهرمه🥴😕🤨😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1264 بازدید | 52 پست
بی دلیل نیست.عروس جدیدشون فوق العاده بی ادبی و بی حرمتی کرده.از روز اول همه رو به جون هم انداخت.اینا ...

عين عروس جديده ما 

جلوي بزرگترا ميپرن بهم همديگرو نيشگون و گاز و قلقلک و....😐😐

حالم از خودم و انتخابم بهم ميخوره😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از خواهر دلسوز تر نیست وقتی خواهرش نمیره شما چرا بری

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2731

عروسی داداش من مامانم خیلی مخالف بود همشم بحث و ناراحتی داشتیم ..من همیشه پشت زنداداشم بودم و با مامانم و بقیه که مخالفت داشتن دعوا میکردم ..حتی یبار نزدیک بود کتک بخورم میگفتن بتو چه اضلا که دخالت میکنی منم میگفتم اونا همدیگه رو میخوان و باهم خوشن به بقیه چه ربطی داره .....گفتم ما وظیفمونه تو عروسیشون شرکت کنیم چون مامان اینا میگفتن ما نمیایم!!!!!!!!!!

خلاصه با هزار جور بحث و دعوا راضیشون کردم و عروسی خدا رو شکر به بهترین شکل ممکن سر گرفت هرچند مامانم کل مراسم تو خودش بود ....

الانم داداشم و خانومش و پسر کوچولوشون باهم خوشن .....الهی خوشبخت باشن تا ابد ..

مادرشوهرم بیچاره یه زن ساده ساکته که فقط گریه میکنه.اصلا هیچ نظری نمیده.خداییش حق با خانواده شوهرمه. ...

ما هم داشتیم همچین موردی رو. ولی الان دیگه مخالفت و نرفتن جز رفتن آبروی اون پسر چیزی نداره که. دیگه بخوان یا نه اون طرف عروس اون خانوادست.  بخاطر پسر خودشونم شده برن که مثل مادر فامیل ما الان بعد از ۱۵ سال حسرت نخورن

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

از طرفی بری اینوریا ناراحت میشن 

نری هم اونا ناراحت میشن

ببین ناراحتی کدوم برات مهمتره و تو زندگیت تاثیر گذارتر

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

به خاطر برادر شوهرت برو یک ساعتی بمون بعدش بیا .گناه داره 

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2740

اگه شوهرت رفت برو اگه نرفت نرو . تو برادر شوهرتو به واسطه شوهرت میشناسی .در اینده هم اگر به هر دلیلی بهت گفتن چرا رفتی میگی با شوهرم رفتم .اگر بگن چرا نرفتی میگی بدون شوهرم نمیرفتم.

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.
شوهرمم از صبح رفته بیرون.میگه نمیام،تو میخوای بری،برو.

با شوهرت صحبت کن. . . . بگو برادرته. . وااای خدای من چقدر بی تفاوت. . . 😡😢مردم بگو پشت سرتون حرف در میارن. . تو برو کنارش وایسا برادری واسه روزای سخته وگرن ک بقال سرکوچه ام هست

خانواده شوهرت باید قبول کنن که طرف عروسشونه برن بهتره اینجوری لااقل ابروریزی نمیشه..تو هم برو مخصوصا اینکه برادرشوهرت زنگ زده گناه داره

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
طرف عروس ۴۰۰ نفرن. هیجده نفر دو تا از خواهرشوهرامو شوهراشون و بچه هاشون،برادرشوهرم و زن و بچش،عموی ...

پس ت و هم برو

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2706