2737
2739
عنوان

امشب عروسی برادرشوهرمه🥴😕🤨😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1264 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیفهمم مخالفت تا قبل از ازدواج معنی داره وقتی میبینید همدیگه رو دوس دارن و نخالفتتون به یه ورشون نیس چرا ادامه میدید دلشونو میشکونید و زندگیشونو خراب میکنید الان خود برادر شوهرتون بیشتر خجالت زده میشه چجوری دلشون میاد اخه بهترین شب زندگیشونو خراب کنن

2731
چرا اخه به چ دلیل نمیرن؟

بی دلیل نیست.عروس جدیدشون فوق العاده بی ادبی و بی حرمتی کرده.از روز اول همه رو به جون هم انداخت.اینا یه خانواده بزرگ سنتی بودن این وحشتناک جلف بازی میکرد.آبرو ریزی های بدی راه انداخت.الان حتی پدرشوهرمم نمیره

2738
بی دلیل نیست.عروس جدیدشون فوق العاده بی ادبی و بی حرمتی کرده.از روز اول همه رو به جون هم انداخت.اینا ...

پس 18نفر کی هستن

طرف عروس چند نفرن

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
بی دلیل نیست.عروس جدیدشون فوق العاده بی ادبی و بی حرمتی کرده.از روز اول همه رو به جون هم انداخت.اینا ...

ای وای پس امشب یه سالن خالی در انتظار عروس وداماده

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

عیب نداره اونابخودشون مربوطه اون عروس هم اصلاح میشه بعدها پدرشوهرت هم اشتباه بزرگی میکنه نمیره مادرداماد هم نمیره😳😳😳🤔

گناه داره بنده خدا.اگه مادرش آشوب به پا نمی کنه برید خب.دیگه مخالفت تا قبل از عقد ،نه حالا که امشب ع ...

مادرشوهرم بیچاره یه زن ساده ساکته که فقط گریه میکنه.اصلا هیچ نظری نمیده.خداییش حق با خانواده شوهرمه.ازدواجشون واقعا بد بود

2706