2733
2739

درسته هزینه ها بالاست. اما نه در این حد که خیلیا اغراق میکنن. مثلا طرف میگه هر غربالگری 1 ملیون میشه . یا ماهی 500 ویتامینام میشه . یا میگن سنو معمولی 400 میشه. میگن هر ماه میریم سنو. یا میگن چمیدونم 10 ملیون 20 ملیون تو طول بارداری هزینه باید بکنی برا سنو ازمایش اینا؟؟!!!! واقعا چرا؟؟؟؟؟؟

بچها واقعا شماها اینقد هزینه میکنین؟ من که همش جاهای خصوصی هم میرم واقعا اینقدر نیس هزینه ها. یه بارداری معمولی نهایتش بین 2 تا خونه پر پرش 3 تومن خرج داره توی طول بارداری با مکمل و همه چی.به نظر شما بیشتر از اینه؟

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منک هنوز اقدام نکردم.آزمایش و سونو و تقویتی بهم داده فعلا ۷۰۰تومن خرج کردم

تازه حامله بشم نمیدونم سونو و بقیه هزینش چقدره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728

فمیبیون خالی بدون سونو بسته ایی ۱۳۸

باید روزی یدونه بخوری ویزیت دکتر ۵۵ من بقیشو نمیدونم چون باردار نیستم

ولی پرهزینست درسته

قرص واژینال سکولوژیست ۱۵ تاش ۷۶ تومن

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738

من بارداریم حدود ۳ تومن بود. ۲۶۰۰ زایمان . ۱۲۵۰ گوسفند. بدون سیسمونی جمعا شد ۶۸۵۰. سال ۹۷

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ن  بیشتر از این نمیشه ولی خدایی خیلی بی انصافن ک تا همینقدرم گرون میکنن و بیمه هام پوشش نمیدن اگ کسی واقعا نداشته باشه چی

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2706