2737
2739
عنوان

خانوما چیکار کنم بیاین خواهشا

141 بازدید | 28 پست

گلاب ب روتون همش میرم توالت اونم ببخشید همش اسحال میرم . حالت تهوع شدید دارم . دلدردم دارم . ۳ هفته ایی میشه . دکترم رفتم چک کردم سرماخوردگی یا ویروسم ندارم هیچی . یعنی چمه اخه

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

داشتم صبونه میخوردم😕

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سرديت كرده چاي نبات بخور 

شايدن ميكروب تو رودته مثلا سبزي يا ميوه نشسته خوردي

مرد از زن در زندگي دو چيز ميخواهد (نشاط و سازگاري) و زن از مرد در زندگي دو چيز ميخواهد (اعتماد و احترام ) مواظب اين دو چيزهاي مهم در زندگيمان باشيم.  
2738
الان وقت ناهاره

شب ساعت ۳ بود تو نی نی سایت داشتم میچرخیدم عاقبتش این میشخ دیگه😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
اره  دارم

دکتر گوارش... دو سال پیش مامانم اینجور شده بود .. دکتر گفت عیار میکروب ها ( یه همچین چیزی ) توی دستکاه گوارشت رفته بالا. دارو خورد خوب شد

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

اول یه ازمایش بده امکان داره رودت عفونت کرده یه چیز میکربی خوروی که اینجور شدی بهدش چای با نعنا خشک دم کن در روزش سه لیوان بخور خوبه برات پونه دم کن بخور پودر سنجد بگیر از عطاری یه قاشق غذه خوری بریز داخل اب بخور بهد برنج و کته کن با ماست چکیده بخور اینای که گفتم عالیه 

2706