2733
2734

شوهرم از بیکاریش و شدت فشاری که اومد رومون ماشینشو فروخت تا کار پیدا کنه پولاشو داد یکی باشون کار کنه در حال حاضر هر ماه یه مقداری بهش میدن مادر شوهرم دیروز به شوهرم  گفت  ماهی دویست باید بهم بدی 

شوهرمم چیزی نگفت دارم حرص میخورم این مرد کی میخواد زندگیشو جمع و جور کنه و جرات باردار شدن ندارم با این خرج و مخارج اونوقت این پولاشو چجور خرج میکنه بخدا مردم فقط بفکره خودشونن حالا مادر شوهرم با خودش فکر نکرد پسرش بیکاره اصلا مگه خودش پول کم داره ک میاد از این بد بخت بگیره تو حسرت یه گوشی دذست حسابی موندم 

چجوری با سیاست به شوهرم بفهمونم نمبهوام ب مادرش پول بده جمع کنه برا زندگیش برا بجه دار شدن

شوهر منم اینجوریه لایک کن تابیام بفهمم چجوری درست میشن

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو حق نداری ب غربت بازی بنداز😂

اگه جواب نداد از در محبت وسیاست وارد شو☺

اگه جواب نداد از اخرین سلاح زنانت اشک وقهر استفاده کن😍😐

💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫
2738

حالا تو خوبی بابا مم بعد پانزده سال میخواد از اجاره نشینی در بیاد حالا مادربزرگم میگه منو ببر حج😤😤اونم حج تمتع که پنجاه میلیونه بابام گفت من بنایی دارم نمیتونم الان نزدیک شش ماهه قهر کردن

بریانی سابقم😢

وقتی تو خرج نکنی ننه ش خرج میکنه .

اصلا برای خودت کم نزار .خوب بپوش خوب بگرد خوب بخور .به مامانشم میخواد پول بده بزار بده ولی الکی قناعت نکن .

زنی که خرج داره ارج داره .

پس فردا شوهرت تشکر نمیکنه بخاطر قانع بودنت .

الهم صل علی محمد و آل محمد 

چجوری با سیاست ؟ خیلی راحت تلفن و بردار به مادرش بگو پول نداریم یکم پول قرض بدین خونمون نه گوشت مرع داره نه قرمز خودتو جلوش به بدبخت بیچارگی بزن به شوهرتم بگو یقرون تو این اوضاع خرجش کنی منم نفقه دارم اه اینام شدن مادر چطور دلشون میاد رو بچشون فشار بیارن این مادرشوهر منو میخواد چنان پر پرش کنم 

تیکر تولد دختر نازنینمه 

واااییی نگو حالم بد شد

چرا اخه مازنا انقدر تنهاو بی کسیم😢😭😭😭😭😭😭😭😭

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
حالا تو خوبی بابا مم بعد پانزده سال میخواد از اجاره نشینی در بیاد حالا مادربزرگم میگه منو ببر حج😤😤 ...

بدرک که قهر کرده من خوبم محل سگ نمیدم واسه قهر کسی عجب پرتوفع هستن 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2706