2733
2734
عنوان

شوهر همسایه که مدیر ساختمونه....

279 بازدید | 18 پست

تازه مدیر شده یه آدم تخس عقده اییه حالم ازش بهم میخوره من کلا هر کی در بزنه درو باز نمیکنم اصلا مگه دوستای دخترم بیان که خودش میره دم در. این مردک حالا روزا میاد در میزنه تا حالا چند بار اومده باز نکردم دیروز صدای تی وی زیاد بود اومد زنگ زد به دخترم گفتم باز نکن دو سه بار زنگ زد و تمرگید و رفت حالا شب شوهرمو دیده گفته زنت خونه بوده هرچی در زدم باز نکرد!!!! خواستم درو بشکنم ولی باز نمیکردن!!!!😨😨😨😨😨 چقدددد بیشعوره خدااااااایااااا😝😝😝😝 شوهرم گفت منم گفتم شبها که من هستم بیا خانمم درو روی کسی باز نمیکنه. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
مثل منی ، تا نفهمم کی پشت در هست درو باز نمیکنم میگم هرکس با من کار داره قبلش بهم زنگ میزنه

اخه انتر هرشب شوهرمو میبینه کارشم به شوهرم مربوطه لزومی نداره روز بیاد خونه. 

اگه کنه شده زیاد میاد جلو درتون درو باز نکن ولی چون مدیر ساختمونه شاید کاری چیزی داشته باشه

اخه هر کارم داشته باشه بمن بگه باز من باید به شوهرم بگم شوهرمو هم هر شب میبینه خب شبا بیاد یا شوهرمو دید بگه هر روز مثل خلا راه میفته پشت در زنگ پشت زنگ 

اخه انتر هرشب شوهرمو میبینه کارشم به شوهرم مربوطه لزومی نداره روز بیاد خونه. 

اره دقیقا ، مدیر هست که هست ، اگر کار داره شب باید بیاد که همسرتون هست

اما خب دیگه صدای تلویزیون رو بلند نکن😁😁😁

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2706