2737
2734
عنوان

کار زن بیرون خانه خوبه یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 4622 بازدید | 191 پست
شما چه تحلیلی کردی که به این نتیجه رسیدی یکی از عواملی که اون اقاها نرفتن سر کار پذیرفته شدن خانمهاس ...

شعاری صحب نکنیم بهتره تحصیلات وبرتربودن ۹۵ درصدتواستخدامی های که الان شکل میگیره حرف بیهوده ایه وهمه چی روبه جنسیت ربط ندیم وفک نکنین چون خانمین حتماداره بهتون ظلم میشه پس بایدبرای جلوگیری ازاین قضیه افراط کنیم وباعث بی عدالتی بشیم ازکجابه این تحلیل میرسم ازجایی که یاپارتی سبب شده این آقایون سرکارنرن یایه خانم که این خانم هااکثراتواین پارتی هام هستن وگرنه چطورمیشه که معدل ازمون استخدامی تونفراول باشه ولی یکی دیگه بره سرکار

انسانم آرزوست .....
شعاری صحب نکنیم بهتره تحصیلات وبرتربودن ۹۵ درصدتواستخدامی های که الان شکل میگیره حرف بیهوده ایه وهمه ...

زمانی که  استخدام می کنن تو دفترچه ازمون مشخص شده پذیرش چندتا اقا و چندتا خانم

درسته پارتی هست  اما خانم ها جای اقایون رو نگرفتند

التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنی که بیرون کار میکنه سبک زندگیش متفاوته. تمام اطرافیان من که شاغل هستن بچه هاشون بهترین مهد و مدارس میرن. هفته ای یکبار کارگر میاد خونه شون رو تمیز میکنه. سبزی و ترشی و مربا و این جور چیزها رو خودمم از بیرون میگیرم یه خانومیه تو خونه درست میکنه میفروشه. به ارایشگاه و تیپشون بیشتر میرسن و  پشتوانه مالی قوی دارن که باعث میششه مرد به خودش جرات نده هرجور خواست بتازونه. من شخصا شاغل بودن رو ترجیح میدم . تو همین چرخه کلی آدم دیگه هم از کنارر شغل اینها درامد دارن مثل همون کارگر و ییا خانومی که سبزی و اینا اماده میکنه و یا مربی های مهد . من شخصا از وابستگی مالی به کسی بدم میاد با اینکه شوهرم اصلا برای پول دادن اذیت نمییکنه و با اینکه حقوقش خیلی بالا نیست ولی همون رو میذاره در اختیارم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
شعاری صحب نکنیم بهتره تحصیلات وبرتربودن ۹۵ درصدتواستخدامی های که الان شکل میگیره حرف بیهوده ایه وهمه ...

عزیزم شما داری جنسیت رو میاری وسط وقتی میگی خانها باعث میشن اقایون نرن

اشناهایی که شما میگی رسیدن به مصاحبه و بعد قبول نشدن؟ اگه اینطوره دوباره جدای بحث تخصص ممکنه بند پ باشه اما این بند تو نمره ازمون تاثیری نداره. که خوب اگه بند پ باشه باز هم به جنسیت ربط نداره

هر جایی که تا الان من کار کردم ترجیحشون اقایون بودن. حتی الان هم رزومه میاد برای بخشمون مدیر نظرش اینه اول اقایون رو بررسی کن. 

2728
شمافقط داری درموردبرادرات صحبت میکنی وقیاست فقط اوناست ولی من دارم یه جامعه کلی ازمردارومیگم که واقع ...

من نگفتم برادرهام اهل کار کردن نیستن اتفاقا اوناهم تو همون سن بیست و چندسالگی بدون پارتی استخدام رسمی شدن  و موفق هستن  گفتم من که  درسم بهتر بود تلاشم بیشتر بود زودتر استخدام  شدم 

التماس دعا

اکثر مردا ظرفیت داشتن همسر شاغل رو ندارن.

من چند بار دیدم میگن بریم زن شاغل بگیریم تا پول داه باشه یا زنشون رو تحریک میکنن آره شاغل شو و برو تو اجتماع و فلان ( حرفای عامه پسند ) 

خاله من یه عمر خرج خودش و شوهرش و سه تا بچشو داد آخرشم بچش براش قبر خرید چون جنازش رو زمین بود و شوهرش خرجی نکرد

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
عزیزم شما داری جنسیت رو میاری وسط وقتی میگی خانها باعث میشن اقایون نرن اشناهایی که شما میگی رسیدن ب ...

واقعا  یه جوری این خانم مخالف کارکردن خانم ها هستن و به جنسیت ربط میدن بیکاری اقایون رو که  ادم هنگ می کنه

همسر من تو شرکت کار می کنه  تحصیلاتش خوبه  اما چون یه بار رفته ازمون استخدامی و قبول نشده  دیگه زیر بار نرفت میگه همش الکیه  استخدام نمی کنن    خب الان تقصیر یه خانم چیه  که به امید استخدامی هرسال شرکت کرده و قبول شده؟  من بیام بگم  اون جای همسرمو گرفته

التماس دعا
2738
میدونی من الان اصلا از زندگیم راصی نیستم میدونی همش خودمو با بقیه مقایسه میکنم اینجوری شدم خیلی عذاب ...

شادی جونم میدونم تغییر کاره آسونی نیست

ولی تو الان فقط یه مقدار روحیه ت خسته و کلافه ست

تغییر رو اول از همه در درونت شروع کن

تو یک خانوم تحصیلکرده و با سواده این کشوری

تو میتونی بچه های بهتری تربیت کنی این خیلی

با ارزشه،

شادی جان به کوچولوی نازت نگاه کن به این فکر کن 

که تموم ساعت‌هایی که تو میتونی کنارش مفید باشی

مادر شوهرت چی کار میتونه واسه این بچه و آینده ش

انجام بده. جز اینکه فقط مراقبت جسمی ازش داشته باشه

عزیزم یه پیشنهاد واست دارم

خواهره من دو سه سال پیش رفت دوره تری دی مکس

حرفه ای رو آموزش دید (طراحی داخلی) 

که میگفت تو هم اگر بری خیلی سریع یاد میگیری

بعد الان تو خونه نشسته و پشت هم کار واسش میاد

خیلی هم مناسب میگیره هر کارش کمتر از 200 نیست

دو روزه هم تحویل میده کارای پرکارتر پولش هم بیشتر

فکر کن یه بچه 1 ساله یکی 7ساله داره

به خونه میرسه به بچه ها به تفریح شون

بچه ها رو زیر نظر داره کارای سیستمی ش رو هم

انجام میده. از درآمدش هم راضی یه

اگر دوست داشتی رووش فکر کن

مادر شوهرم پایین خونمونه دخترم 6 سالشه ولی باز میترسم دلهره دارم نمیتونم یه لحظه تنها بزارم تو خونخ ...

اگه مادر شوهرت جا نمیزنه  سرایطط خوبه .برو سر کار .ولی مطمینم‌بعد یه مدت ایشونم بچه تونو نمیگیرن ...

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
اره واقعا قبول دارم کار خیلی اعتماد ب نفس و.... میاره، تو خونه واقعا عصبی شدم شوهرمممم هی بم غر میزن ...

رشتت چیه؟شغل همسرت چیه؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

بچه ها زن شاغل،از پول خودش برا خودش و بچه هاش خرج کنه،نرد بد عادت نمیشه؟از زیر مسئولیتش فرار نمیکنه؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2706