2737
2739
عنوان

کار زن بیرون خانه خوبه یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 4620 بازدید | 191 پست
اگر میتونستی از رشته ت تو خونه درآمد داشته باشی عالی میشد. رشته ت چیه عزیزم؟ 

اقتصاد، خاک تو سر اقتصاد، اره عالی میشد ریاضی بو د شیمی بود راحت میرفتم تو کار کنکور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی داره یعنی من که شاغلم برکتو کجا بردم والا من که برکتم آوردم اتفاقا کار بیرون باعث شده شاداب ...

عزیزم ما که با هم بحث نداریم اینطور کوبنده جواب میدی

من نظرم رو گفتم شما هم دوستانه نظرت رو بده

خیلی خانوما روحیه کار توو ساعت‌های طولانی رو 

دارند چون اولویت های زندگی هام با هم فرق

داره. 

عزیزم آخه من تعریف از خود نباشه خیلی زرنگم خخخخ رتبه ارشدم عالی بود دانشگاه دولتی رفتم خواهرم پارسال ...

عزیزم خدایی نکرده نگفتم شما تواناییشو نداری این آزمونا الکی نفراتش از قبل مشخص شده

غرق در زندگی خودت باش
2728
عزیزم خدایی نکرده نگفتم شما تواناییشو نداری این آزمونا الکی نفراتش از قبل مشخص شده

ن چند سالی هست دیگه پارتی بازی نیست آخه خواهرم و جند تا از دوستام ن قبول شدن بدون پارتی

اگر حقوق خوبی داشته باشه عالیه و بهتر از خانه داریه

من خودم هیچوقت به خانه داری فکر نکردم و خیلی پیگیر کار بودم

پارتی که نداشتم برای همین نتونستم خودمو جای خوبی آویزون کنم، یه سری کارهام در شان خودم ندونستم و به نظرم انجام ندادنش بهتره

چند تا کار که امتحانی رفتم درآمدش در حد رفت و آمدم بود و فقط خستگیش برام میموند، منم منصرف شدم و ترجیح دادم خونه باشم

اگهکار خوب پیدا کنم خیلی خوبه ولی دیگه ناامید شدم😕

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
عزیزم ما که با هم بحث نداریم اینطور کوبنده جواب میدی من نظرم رو گفتم شما هم دوستانه نظرت رو بده ...

خب پس بهتر بود به همه نسبت نمیدادی خانمای شاغل کلی برای زندگیشون زحمت میکشن اون هم با تصمیم خونشون چون غیر این باشه میشینن خونه اون وقت شما نشستی میگی برکتو بردن 

غرق در زندگی خودت باش
اگر حقوق خوبی داشته باشه عالیه و بهتر از خانه داریه من خودم هیچوقت به خانه داری فکر نکردم و خیلی پی ...

اره تو این مملکت یا پارتی میخواد یا باید خیلی درس بخونی آزمون ق بشی

2738

من اصلاموافق کارکردن خانمانیستم مگراینکه سرپرست خانواده باشن یادرآمدشون واقعاکم باشه چون اشتعال خانماباعث شده تویه خانواده مثلادوتاکارمند(خودش وهمسرش)باشه ولی تویه خانواده دیگه مردخونه بیکاره به نظرم این سیستم استخدام خانمابایدبازنگری بشه تااین همه مردبیکارنداشته باشیم

انسانم آرزوست .....
ن چند سالی هست دیگه پارتی بازی نیست آخه خواهرم و جند تا از دوستام ن قبول شدن بدون پارتی

شما تلاشتو بکن اونایی که میگن پارتیه ازتنبلیشونه چطور ماخوندیم و قبول شدیم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
چه ربطی داره یعنی من که شاغلم برکتو کجا بردم والا من که برکتم آوردم اتفاقا کار بیرون باعث شده شاداب ...

ناهار درستردن سخته شام درست کردن بعد از آومدن از سر کار سخته بعدش باید بچه داری کنی من ب اینا فکر میکنم منصرف میشم

2706