2737
2739
عنوان

چطوری موهامو رنگ موقت بزنم

195 بازدید | 22 پست

من موهام تا حالا رنگ نکردم عروسی داریم دوست دارم پایین موهام رنگ لباسم بزنم احتمالا قرمز البته میخام زودم پاک بشه شما چی پیشنهاد میدین؟؟ اکستنشن این مدلی دیدین؟؟

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیشه خواهر اونم فانتزی عمرا بتونی من الان پایین موهام ابیه میدونم که میگم رو موی مشکی با رنگ مو ...

آره میگن رو موی روشن خوب میشه 

رنگ فانتزی نهایت دو هفته بمونه رو موهات اسیب نمیرسونه . فروشگاه لوازم ارایشی بری کاتالوگ رنگای فانتز ...

موهام تیره هست میگیره یعنی ؟؟؟ خودم میتونم بزنم ؟؟

2738
آره میگن رو موی روشن خوب میشه 

دو تا راه داری

یا پایین موهاتو یه رنگ‌مثل عسلی قهوه ای روشن بزاری یه رنگ عادی

یا بری پایین موهاتو دکلره کنی بعد فانتزی کنی

که اگه میخوای فانتزی کنی باید مثل من به روحیت بیاد نه فقط برا عروسی چون فانتزی مراقبت داره

اگه میخوای شیک در بیاد همون ته موتو دکلره کن . خیلی شیک میشه . رنگو خودت میتونی بزنی ولی دکلره رو نه ...

اکستنشن های رنگی رو شما ندیدین؟؟

دو تا راه داری یا پایین موهاتو یه رنگ‌مثل عسلی قهوه ای روشن بزاری یه رنگ عادی یا بری پایین موهاتو ...

من نمیتونم دکلره یا رنگ کنم رنگ فانتزی هم میخام بزنم برا یه شب میخام بعد زودتر پاک بشه 

میگن هر رنگی پسندیدی یه شماره بالاتر بخری درست میشه چون رو موهای تیره رنگش روشن تر میشه 

فانتز رو مو تیره خودشو بد نشون میده 

من موهام ابی سبز صورتی بنفش همش بوده

یه راه دیگه هم داری

اکستنشن تیکه ای قرمز بخری‌بزنی‌لایه شینیون و موهات هم رنگش خیلی جذابه هم دکلره نکردی

2706