2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا۱۰ نفر، نفری ۵۰ میزارن هر ماه.کل پول میشه ۵۰۰.بعد هرماه قرعه میکشن ۵۰۰ رو میدن یه نفر.البته اصولا ماه اولو بدون قرعه کسی برمیداره که قرعه رو راه انداخته.خیلی خوبه.مثل وامه دیگه دوندگی و ضامن اینا نداره

2728

اگه ده نفر، هر نفر ۱ میلیون، میشه۱۰ میلیون که ۱۰ ماهه تموم میشه

بعضیا همون اول کامل قرعه کشی میکنن و مشخص میشه که هر ماه پول برای کیه،،، بعضیام ماه به ماه قرعه میکشن

که همیشه ماه اول پولو بدون قرعه کشی میدن به کسی که قرعه رو باز کرده

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

اول مقدار وامی که میزارید رو مشخص کنید مثلا ۱۰ ملیون.در ده ماه.

حالا اعضا تون یا باید ده نفر باشن با ماهی یک ملیون.یا بیست نفر با ماهی ۵۰۰ یا ترکیبی...

قرعه کشی هم بعضی اعضا دوست دارن اول قزعه کشی همه ماهها انجام بشه تا بدونن چه ماهی چقدر دستشون میاد بعضی ها هم قرعه کشی هر ماه رو همون ماه انجام میدن...بازم تاکید میکنم اعضا اشنا و مطمئن باشن

مثلا شما و۹ نفر از فامیل یا دوست جمع میشید ونفری ۱۰۰ میذارید روی هم میشه یک میلیون بعد اسماتون رو کاغذ مینویسید وقرعه کشی میکنید قرعه بنام هرکسی افتاد وام یک میلیونی به ایشون تعلق میگیره وهمه گروه هرماه ۱۰۰ قسط میدن به مدیر گروه تا ده ماه وتوی این ده ماه هرماه قرعه کشی میشه ویک نفر یک میلیون رو میبره

کسی هم که قرعه رو باز کرده، یه شماره حساب میده که اعضای گروه هر ماه پولو میریزن توش، پولا که جمع شد، میدن به کسی که اون ماه به اسمش دراومده،،، معمولا هم مهلت تعیین میکنن، مثلا هر ماه بین دهم تا پانزدهم وقت دارید که پولارو به فلان شماره کارت بریزید

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738