2737
2739
عنوان

یعنی نمیخوادم دیگه😢

828 بازدید | 42 پست

صبح بخیر

ازدیشب حالم خوش نیست..دیشب شوهرم سراینکه دخترم سینه موگازگرفت ومن جیغ زدم عصبی شدوداشت غذامیخورداخه ازجیغ بدش میادولی مگهددست خودم بود😔بعدتازه جای دلداری قهرکردلقمه اخروکوبوندتوبشقاب ورفت اتاق خواب گرفت خوابید😔منم کلی بدوبیراه بهش گفتم اومدم دیدم زیرچسمی نگام کردوخوابیدمنم بچه روخوابوندم وخودمم همینطور..حالاداشت میرفت سرکار...حالم اصلاخوب نبودبهش گفتم بایدازدل دخترم دربیاری چون ازحرکتت ترسیدخجالت بکش و..گفت باشه گفتم واسش لواشک بخرو...منم خیلی ازدستت ناراحتم‌میگه من باتوقهربودم...بخاطربارداریم خیلی حساس شدم....بهش گفتم امشب جبران کن واسم....گفت باشه بعدکه صورتشوشست گفت دوست دارم..ولی من هنوزدلم گرم نیست بهش نه به اون دیشب که واسم ی باکی گیلاس خریدچون چتدوقت پیش هوس کردم ولی پول نداست...دیشب سوپرایزشدم..نه به این رفتارش...خوب من قسم دم خروس وباورکنم یاحضرت عباسشو؟ماخیلی همودوست داریم ومن خیلی حساسم اونم همینطور..ولی احساس میکنم بهم سردشده...

به نظرتون مقصرکی بود😢

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه جیغ دیگه بکش از دلش قشنگ دربیاد😁

چه نازنازیه بابا جیغه دیگه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2740
خدا شفات بده 

وااا خودتوشفابده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
یه جیغ دیگه بکش از دلش قشنگ دربیاد😁 چه نازنازیه بابا جیغه دیگه

اره بخدامنم شب که خواب بودمخکم زدم رودستش تلافی دخترم در بیاد😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه رو از شیر بگیر دوست من 

شیردهی توی بارداری برای هیچکدوم از شما سه نفر خوب نیست نه بچه ها نه خودت .به بچه زیر دوسال هم لطفا لواشک صنعتی نده 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست