2733
2734

همیشه می‌ترسه ..منم کنارش می‌خوابم ..باباش هم ..نمی‌دونم ریشه ترسش کجاست خیبیلی می‌ترسه ..حتی اتاق دیگه نمیره ..از ۵ساال ب بعد ترسیدنش شروع شد و نفهمیدم دلیلش چی بود ..دیشب از بیرون ی صدا شنید بدتر شده میگه میترسم نمی‌خوابم ‌‌.‌میگم چیزی نبود گوش نمیده ..بعضی وقتا یواشکی فیلم ترسناک هم نگاه می‌کنه ..بعد ک نگاه کرد ب من میگه ..میگم نگاه نکن باز کنجکاو میشه ..الان چطور ارومش کنم تا راحت بخوابه ..ممنون میشم کمکم کنید .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌چکار کنم ترسیدنش کم بشه .خیلی می‌ترسه 

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصرارش نکن بخوابه...بذار تو بغلت  و کنارت باشه..‌حواسشو پرت کن.‌قصه بگو...یه خاطره شیرین.‌‌یا حتی از برنامه فرداش

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2738
تقریبا هم سن پسر منه چطوری یواشکی فیلم ترسناک میبینه؟؟

با گوشیش .

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 

من یکبار گفته بودن تو مدرسه به دختره عقرب شده و ول شده توی شهر خیییییلی ترسیده بودم یادمه زنگ خونه اینقدر دویده بودم زنگ زدم عموم اینا بهشوندمیگفتم شب نمیتونسم برم دستشویی 

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎

من بودم الان بلند ميشدم يه ميوه اي چيزي مياوردم ميشستم با پسرم بازي ميكردم

يواش يواش خودش خسته ميشه بعدشم كنارش ميخوابيدم و دستاشو ول نميكردم 

بهش ميگفتم الان كه داري ميخوابي دستاي من تو دستاته

بيدار هم كه بشي ميبيني كه همچنان دستات تو دستامه

به هيچ عنوان هم اجازه نميدم كسي بخواد آرامش بچه مو ازش بگيره

دقیقا پسر منم پنج سالشه دیروز گوشیمو گرفت تو بازار کارتون ببینه دیدم داره فیلم زامبی میبینه بزور ازش گرفتم بازارو هم پاک کردم دیشب تز خواب پرید کلی گریه که خواب دیدم زامبی ها تو و بابامو میخورن دستمو گرفته محکم تو دستش وسطمونم خوابیده کلی حواسشو پرت کردم تا خوابید از دست بچه ها 

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

۲۳ سالمه اتاق من بین اتاق مامان بابامو خواهرمه شبا باید حتما یه لامپ روشن باشه که نور قشنگ بیاد داخل اتاقم وگرنه از ترس نمیتونم بخوابم در اتاقم نمیتونم ببندم میترسم حتی اگه چراغ خوابم تو اتاقم روشن باشه ،باز میترسم در اتاقو ببندم،تازه بعضی وقتا که ترسم شدید بشه میرم اتاق خواهرم یا اتاق مامان بابام میخوابم😐الان اوضاعم خوبه باز قبلا تا صبح نمیشد، نمیتونستم بخوابم ،ترسمم دلیل داره که ریشه تو بچگیام داره. 

2706