2733
2739
عنوان

خانوماکمک کنیدلطفا بچم ازبس گریه کرده دیوونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 53 پست
نه عزیزم هیچی نیست

حتما سرماخوردگی بدنش‌ و گلوش درد میکنه دختر من اینجوری‌شد ی روز تب.رز بعدش نا اروم از روز سوم پر از دونه ک دکتر گفت ویروسه دارو داد بهتر شد

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
درمانش صبره 😓😓😓 صبر ایوب 😣😣😣 ان شالله ک فردا هم نزنه شاید بدخواب شده فقط 😥

ان شاالله دعا کن چیزی نباشه اخه توشهرغریبم و کسی نیست کمکم کنه خدابه بچه های توهم سلامتی وعافیت بده

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما سرماخوردگی بدنش‌ و گلوش درد میکنه دختر من اینجوری‌شد ی روز تب.رز بعدش نا اروم از روز سوم پر از ...

مرسی گلم ازراهنماییت خدادخترتوبرات نگه داره

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
ن ابله نیست یه ویروسه ک اول تب میده بعد ک تب قطع شد روز بعد بدن دونه میزنه حتی ته گلو 😭 من‌پسرام ...

دکتر ایندفعه ی شریت داد واسه دخترم ساختنی عالی بود

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
2728
شربت ساختنی 🤔🤔🤔 ازینا ک دستور مینویسن ؛ میبری داروخونه برات میسازن ؟؟؟!!!

اره چند بار بردم دکتر بچه دیگه بدنش اب نداشت هفته پیچی نمیتونست بخوره دکترش ی شربت داد هر ۶ یاعت ۲.۵ سیسی یا قر قره کنه یا بده مایین.دیفن هیدرامین.المینیوم ام جی اس و لبدوکایین عالی ‌بود دوبار ک خورد اروم شد دونه ها زود رفت اخا دختر منم زیاد میگیره

اره چند بار بردم دکتر بچه دیگه بدنش اب نداشت هفته پیچی نمیتونست بخوره دکترش ی شربت داد هر ۶ یاعت ۲.۵ ...

منم اتفاقا ایندفعه خودم لیدوکایین گرفتم

ولی ترسیدم بدم بهش 😔😔😔

این سه تارو مخلوط میکردی باهم ؟؟؟

(    )
منم اتفاقا ایندفعه خودم لیدوکایین گرفتم ولی ترسیدم بدم بهش 😔😔😔 این سه تارو مخلوط میکردی باهم ؟؟ ...

ن دکتر نوشت خود داروخانه مخلوط کرد داد بهم

2740