2733
2739

من یه مدت از فضای درس دور بودم. یعنی دانشجو آزاد بودم کلا درس نمیخوندم. امسال کنکور دادم. خوب نمیشه نتیجه ام. میخوام دوباره کنکور بدم. چون مجبورم برا زندگیم آینده ی شغلی خوبی داشته باشم. ولی وقتی میشینم یه کم درس میخونم یهو کلا فازم خیلی دپرس میشه. دوس دارم گریه کنم. دوس دارم از خونه بزنم بیرون . خیلی حالم بد میشه . بنظرتون چکار کنم؟ خیلی ناراحتم که زندگیم داره اینجوری میگذره

طول میکشه تا بفهمی دوس داشتنِ آدما دست خودشون نیست ، دست هورموناشونه =)

درس نخون

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

از خونه بزن بیرون و درس بخون

کتابخونه

دانشگاه

پارک

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

شاید باورت نشه من حتی زمان مدرسه با گریه درسمیخوندم موقع امتحانا افسرده میشدم انقد درس روم فشار سنگینی داره که کلا ازین رو به اون رو میشم خیلی استرس اوره برام براهمین دانشگاه نرفتم منم

بااحترام به همه من نظرم اینه درس همه چی زندگی نیس،قدیم مدرکا ارزش داشتن الان حتی باپول هم میشه خرید ولزوما مدرک تحصیلی نشون دهنده سوادنیس،تضمین شعورهم نیس،بجای درس خوندن که اینده شغلی هم برای خیلی رشته ها نداره کتاب بخون،نقاشی کن برو زبان یادبگیر،بروکلاس موسیقی،کتابخونه ثبت نام کن اینجوری یه فردباسوادتری تا اینکه چهارتا امتحان بدی وبدون هیچ بارعلمی مدرک بگیری,😊

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2740

درس خوبه اما در کنارش یه مهارت و هنر هم یاد بگیر که تو دوره الان بیشتر به کارت میاد یا خیاطی و آرایشگری و شیرینی و... یا مربی شنا و باشگاه و... 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم