2737
2739
عنوان

الهی خدا امشب شوهرمو بکشه. خسته شدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 6093 بازدید | 138 پست
تاپیک بغل خوشبختانه ، خوشبخت زیاد بود

اول زندگیشونه....

بعدش سردی و ایرادا و دوتا دعوا بشه زده میشن

فلسفه ازدواج همینه.بچه که بیاد دلخوشی زوج میشه بچه وگرنه از هم خیلی خوششون نمیاد و عادت میکنن

🌷🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
انشاالله كه مشكلت حل بشه، ببخشيد اينو ميگم عزيزم ولي مطمئنأ خودت براي شخصيتت ارزش قائل نشدي وگرنه به ...

چکار نکردم.؟ چون عصبی بود، چون بعدش زود پشیمون میشد، چون دوتا بچه 9 ماهه دارم چندماهه کوتاه میام 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا بعد هی میگن ی بچه کمه دوتا بیار 

نه بابا شوهره خره منم گفت منم راضی شدم بیچاره بچه هام اعصاب نزاشته واسم مث سگ شدم بخدا یکسره ب بچه هام میپرم 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
2728
چکار نکردم.؟ چون عصبی بود، چون بعدش زود پشیمون میشد، چون دوتا بچه 9 ماهه دارم چندماهه کوتاه میام&nbs ...

خوبه حالا شوهره روانی من جلو هم میفته کصافط 

امروز همسایه ام باشوهرت کتک ودعوا شدید،دلم برای زن سوخت باوجودوبچه شوهرت زن صیغه داشت ومثل اینکه صیغه ای ب زن گفته پسمانده اموپس دادم جمع کن من ی شخص بهترازشوهرت پیداکردم؛بعددعوارفتم خونه همسایه گفت دلم کباب شدنشستم هم پاش گریه کردم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2738
خدا از سرشون نگذره. ولی بچه هات گناه دارن اینجوری رفتار کن توروخدا 

امروز اینقدر پسرمو زدم مگس کش تیکه تیکه شد نگو برو دکتر بخدا اون کصاففففط منو روانی کرده الهی خدا جوابشو بده و رسواش کنه مظلوم نمای لجن 

2706