2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا مادر گرامیت رو بیامرزه .اره قطع شد .منم بهد هفت هشت سال برام گرفت‌اقاتون ازمایش دادن

خدا رفتگانت رو بیامرزه انشالله .. کاش برامنم بشه دیگه. اره یکم حرکتش ضعیفه .خودمم تقریبا ذخیرم پایینه

2728
خیلی نگرانم . دو هفته پیش سقط داشتم . دکترم گف بعد پاک شدن اقدام کن ، الان پاکم اما میترسم اقدام کنم

بذارس ماه بشه رحمت اماده بشه بعد باخیال راحت اقدام کن

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2740
خیلی نگرانم . دو هفته پیش سقط داشتم . دکترم گف بعد پاک شدن اقدام کن ، الان پاکم اما میترسم اقدام کنم

دکترت زده بسرش 

بعد پاک شدن باید به خودت برسی گرمیجات بخور حسابی به تغذیت برس خودت و شوهرت حتما ویتامین ای و فولیک اسید بخورین حداقل سه ماه هم صبر کن تا به امید خدا دوباره این تجربه برات پیش نیاد 

میترسم صبر کنم بعد دیرتر بشم

من دیروز رفتم برای سونوی ان تی

گفت قلبش نمیزنه😭

از هشت هفته قلبش ایستاده بود

دکترم گفت منتظر بمون سقط بشه

بعد از سه ماه اقدام کن

تاکید داشت روی سه ماه

گفت نه کمتر نه بیشتر

بخدا معلوم نشد علت سقطا .ولی این بار اخر که حامله شدم از اون امپولا میزنن دور ناف اسمش یادم نیس زدم ...

انوکسان پارین منم میزنمعلت سقطام مشکل انعقادی خون بود

💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫
انوکسان پارین منم میزنمعلت سقطام مشکل انعقادی خون بود

ازمایشات نشون داد؟میشه بگی مشگل انعقادب خون تو ازمایش کدومه ؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
ازمایشات نشون داد؟میشه بگی مشگل انعقادب خون تو ازمایش کدومه ؟

اره ازمایشش جداس برا اونایی ک سقط مکرر دارن مینویسه دکتر

ازمایش پروتئین cوپروتئین s

💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫
2706