2737
2739

بچه ها من خیلی تو زندگیم مشکلات داشتم ب هر حال سوختم و ساختم بخاطر بچه هام الان ی چی شده ک واقعا از دست خدا کفریم خسته شدم شوهرم ی فامیل داره ک کوه فتنن حتی شوهرم با دختر ابن خانواده ی زمانی چت و رابطه داشت بارها برامون دعا گذاشتن پسراش مطلقن یکسره ب شوهرم ز میزنن بیا اینجا دور بودیم ازشون مکافاتی بود حالا اومدن دقیقا روب روی ما خونه گرفتن دقیفا چسبیده ب ما الان دیگ قشنگ جهنم شدن زندگیم کامل شده اگ قبلا شوهرم دو روز ی بار میرفت  الان هر روز اونجاس دارم دق میکنم میگم  برا چی میخوان بیان میگ بتوچه ناراحتی بفرما برو  میگم من سر سال بلند میشم میگ فردا ز میزنم ب مامانم ک چی گفتی و با از ادم ب دوری چیکار کنم اینا بیان اینه دق منن از الان استرس دارم خواهش میکنم عاجزانه دعا کنید این خونه نیاین خواهش میکنم ی چیزی بشه برن ی جای دیگ معاملشون نشه خواهش میکنم دستم ب دامنتون 😭😭😭😭

خدا به دلت ارامش بده عزیزم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دعا میکنم شوهرت سرب راه بشه.اطرافیان با آدم عاقل نمیتونن کاری داشته باشنو زندگیشو خراب کنن

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی