2733
2734
عنوان

مانتوم+عکس

689 بازدید | 21 پست

من ی مانتو سفید دارم تقریبا شبیه این نازک یکم بنظرتون زیرش چی بپوشم،فرداام میخوام بپوشمش

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم مشکل زیر مانتو چی بپوشم دارم

یه تیشرت یا تاپ همرنگ که بدنو نشون نده

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2738
زیر سارافونی بلند سفید تاپ باشه هم بهتره برا تابستون ولی بلند

هرچی ادم میپوشه زیرش معلومه،بازوهامو اینا مشخصع یجوریع

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
چطور روتون میشه مانتو نازک بپوشین،،گناه داره بخدا

عزیزم عقایدتو برا خودتون اعمال کنید من با عقاید خودم زندگی میکنم

خب شلوار و شال چه رنگی میخوای بپوشی؟ کجا میخوای بری؟ مهمونی؟ من باشم با صورتی و کرم ستش میکنم. یا صورتی و لیمویی. بستگی داره چقد بخوای شاد باشی   مثلاً یه شومیز شیک لیمویی یه شلوار صورتی شال صورتی ( صورتیاش یه رنگ نباشه بهتره.) با کفش لیمویی. یا شومیز شلوار صورتی کمرنگ با شال آبی کمرنگ و کفش آبی کیفت میتونه کرم باشه اینجا. من همیشه تو خونه میپوشم هی همه لباسهامو با هم تا ست میکنم.! اصولاً واسه ست کردن نمیرم خرید. از داشته هام استفاده میکنم. لباسی هم که خوشم بیاد میخرم. نه صرفاً چون با یه چی ست میشه.

آینده حتما" زیباست.🥰
هرچی ادم میپوشه زیرش معلومه،بازوهامو اینا مشخصع یجوریع

کاش میدادی خیاط یه آستر سه ربع یا نیمه میزد واسه بازوهاش. که مجبور نشی آستین بلند بپوشی.

آینده حتما" زیباست.🥰
2706