2733
2734

سلام دوستان . 

تو کالسکه بچه که تو پارکینگ بوده گربه رفته حالا نمیدونم چکار کنم با اینکه روش پارچه کشیده بودم اما رفته بود توش خوابیده بود توروخدا اگه میدونید روشی بگید که بتونم ضد عفونی کنم . پارچه کالسکه در نمیاد 

چه ضد عفونی کننده و چه روشی مناسبه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

تو کالسکه دختر منم رفت توش پر موی گربه شده بود بااینکه شستم به دلم نشست انداختم رفت

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
وا درش بیار پارچشو مگه میشه درنیاد .دربیار بشور

جدی در نمیاد . همه جاش به هم وصل و دوخته شده . 

کالسکه اش خارجی وگرنه میشد یدونه روکش یدک ایرانی براش گرفت اما الان حتی اونم نمیشه

توکالسکه ی پسر منم چندباری رفته بود لای پتو مسافرتیش خوابیده بود پتورو انداختم دور و یادم نمیاد کار خاصی کرده باشم چون همیشه عجله داشتم و نمیشد کنسل کنم و مشکلی پیش نیومد! بعد دیگه تاش میکردیم که بازم میرفت توش! تاکردنی شوهرم یه دبه ی سرکه میذاشت اونقسمتیش که گربه توش جا میشد و بعد تا میکرد که دیگه نتونه بره! البته تو زمستون گربه میرفت توش گرمشه تو این گرما که نمیرن جای گرم

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕