2737
2739

سلام من ١٨ سالمه و با بهترين دوستم ٣ سالي هست باهم دوستيم.تقريبا يك هفته است كه بي دليل ناراحتم و اعصابم خورده و كلا بي حالم الان يه دو روزه با دوستام ميزم بيرون اصلا حرف نمي زنم اصلا هيچ بحثي نمي كنم فقط در حد آره و نه گفتن حتي به دوستامم گفتم حالم بده و ناراحتم ولي هيچ كدومشرن نيومدن بام حرف بزنن يا حداقل بدونن چي شده حتي بهترين دوستم .٦ ماه پيش بهترين دوستم خيليييي مشكل داشت و خيلي حالش بد بود هميشه باش حرف ميزدم خودم حالشو مي پرسيدم حواسم خيلي بهش بود ولي الان كه بيشتر از هر وقت نيازش دارم حتي حرف نمي زنه تازه ناراحت ميشه چرا بي حالم حتي بيرون كه بوديم گفتم بام حرف بزن ولي اصلا هيچي .فقط برا خودش فكر ميكنه اصلا براش مهم نيست چي شده حتي نمي پرسه . امروزم كه باهاشون بيرون بودم به جا اينكه حواسش به من باشه دوباره افسرده نشم محل نمي ذاره با اون يكي دوستم در گوشي حرف ميزنن انگار نيستم . خيلي ناراحتم چون ازش انتظار دارم خيلي براش زحمت كشيدم خيلي هواشو داشتم الان كه حالش بهتره ديگه منو فراموش كرده . خيلي حالم بده . تازه ٢ روز ديگه هم ميرم مسافرت ديگه كلا با اونا ميشه و ميترسم از دستش بدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.