2733
2734
عنوان

هماتوم در بارداری

209 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها ، شبتون بخیر ، من تقریبا ۸ هفته هستم خونریزی و لک ندارم ، اما امروز تو سون گفتن یه هماتوم به اندازه ۲۸ میلی متر در ۱۷ میلی متر دارم، فردا دکتر میرم ، اما یکم استرس داشتم خ است ببینم کسی با شرایط من بوده ، چه کار کرده که خوب شده ، من انوکساپارین میزنم بنظرتون تاثیر داشته تو ایجاد هماتوم اخه ضد انعقاده

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم داشتم خونریزی شدیدی کردم .دکتر شیاف پروستژن داد جذب شد  شما هم دکتر برید شیاف میده اصلا نت ...

ممنون مال شما هم به بزرگی مال من بود؟

2731

وای شما هم مثل من بارداریت سخته احتمالا ،من همش استرس داشتم از آن تی گرفته تا سل فری و جوابش  سونو های عجیب غریب و ایو جی ار و 36 هفته زایمان 

فقط توصیه ای که بهت میکنم اینه که استرس اصلا نداشته باش ،اینا همش برای پوله این ازمایشات .و اینکه تا وقتی هماتوم داری از نزدیکی کردن کار سخت و سعی کن استراحت مطلق باشی خود له خود جذب میشه اقلا نگران نباش فقط بخ خودت و جنینت فکر کن

2738
بله دوتا بود نترس جذب میشه فردا دکتر برو

خدا رو شکر ، انشالله مال منم جذب شه زود، خیلی خسته میشم ، کمرم زود درد میگیره

وای شما هم مثل من بارداریت سخته احتمالا ،من همش استرس داشتم از آن تی گرفته تا سل فری و جوابش  س ...

مرسی مال شما اندازه اش چقدر بود ، چقدر طول کشید تا جذب شه

مرسی مال شما اندازه اش چقدر بود ، چقدر طول کشید تا جذب شه

من یکم خونریزی داشتم چون مسافرت بودیم و به تعطیلات خورد گفتم احتمالا هماتومه.من خودم مامایی خودم البته تا سال 90 کار کردم بعد شغلمو عوض کردم 

من یکم خونریزی داشتم چون مسافرت بودیم و به تعطیلات خورد گفتم احتمالا هماتومه.من خودم مامایی خودم الب ...

موفق باشین ، انوکساپارین، تاثیر بد روش نداره