2737
2734

سلام ،متاسفمممم واسه خودم واقعااا ، دوستم مشاور تحصیلیشو دوس داش خیلی زیاد هم و همیشه پیش من درد دل میکرددد ای من بمیرم برای دلش  دیونه وار میخوادش ،از لحاظ ظاهر من خدا لطف بیشتری بهم کرده و همین شد مایه دردسر  یه بار گفت با من بیا  منم باهاش رفتم و این دیدار همانا عاشق شدن منو مشاور دو طرفه همانا چشامون قفل شد توهم ،اون موقع  خیلی خوشحال بودم اما همینکه اومدم خونه دیه از خودم متنفر شدم حالم از خودم بهم خورد  اخه یعنی من عاشق عشق دوستم بشم اصلا باورش برام سخت بود  هرچی هم اون خوب باشه اما من به دوستم خیانت نمیکنم اما عشق بین دوستم و مشاورش یه طرفه بود ،یهو گوشیم یه پیام اومد روش مشاوره بود(شمارمو تو لیست پارسال بود داشت )با خیلی احترام گفته بود میتونم یه ملاقات راجع به یه موضوع مهم باهاتون داشته باشم ،منم گفتم نه و خطمو خاموش کردم میترسم روشنش کنم من دوستمو نمیخوام نابود کنم  اون بدون مشاورش میمیره ،نمیدونم چکار کنم

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند

نکن مامانم هنوز اون کسی که مثل تو بهش خیانت کروه رو نبخشیده بعد ۳۰ سال 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجب  به نظرم دوستمم اشتباه میکنه ک با مشاورش واس دوس داشتنش در ارتباطه وقتی عشقشون یه طرفه اس بهتره ول کنه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738

دوستم داشت به شدت از عشقه اون تعریف میکرد،میگفت دیوونمه یه رو زصدامو نشنوه دق میکنه.میخواد بیاد خواستگاریم بخاطرم از خانوادش گذشته.

یه روز باهم رفتیم ببینن همو پسره همونجا جلو چشمش بهم شماره داد گفت زنگ بزن تورو بایکی از دوستام آشنا کنم ۴تایی بریم بیرون.بعدش فهمیدم دوستی در کار نیستو چشمش دنبالمه...ولی من به اون شدت عاشقش نشدم یه ذره عاشقش شدم😁

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

من یه بار اینطور شد با اینکه ردش کردم ولی دوستم هیچ وقت منو نبخشید و قطع رابطه کرد😕

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین بهش بگو هر کار دارید تو واتوساپ برات بگه و اگه حرف از عشق زد خیلی محکم بزن تو ذوقش که نیاد سمتت دیگه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706