2733
2739

قبلنا یه هفته فارماتون گرفتم خیلی روم تاثیر داشت بعدش رفتم دوباره بخرم گفتن تحریم شده😐😐😐یه مدت بیخیال مولتی ویتامین شده بودم که ول وومن رو پیدا کردم یه مدت هم اونو استفاده کردم اونم واقعا تاثیرای خوبی داشت امروز رفتم شهرو بالا پایین کردم گفتن اونم تحریم شده😐😐😐😐یه قرصی بهم دادن گفتن مشابه همونه اسمش ماکاویت اف هستش اوردم زدم گوگل نوشت تقویت قوای جنسی بانوان😐😐😐😐تورو خدا شما بگین چی بخرم واقعا نیاز دارم احساس میکنم حالمو خیلی خوب میکنه

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
ازچ نظر حالتو خوب میکنه

من خیلی خوابالوام چون اکثرا تو خونه تنهام و انگیزه ای برای بیدار شدن ندارم اصلا هم گرسنم نمیشه اون یکم اشتهامو باز میکرد پا میشدم یه چیزی میخوردم همه میگفتن رنگ و روت باز شده

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تهران زیاد ول وومن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
عه منم ول وومن میخورم اینجاتوشهرماکه فراونه هرداروخنه میرم داره کلی هم تپقفسه هاش هس

میشه بگی کدوم شهری ببینم امکانش هس بیام😂😂

من خیلی خوابالوام چون اکثرا تو خونه تنهام و انگیزه ای برای بیدار شدن ندارم اصلا هم گرسنم نمیشه اون ی ...

اشتها رو مولتی ویتامین ایرانی هست خیلی عالیه من برامامانم گرفتم خیلی خوب بود از وقتی خورد اشتهاداره و میخوره

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
2738

ببین گلم برو پایین شهر داروخانه اونجا اونجاهابهتره چون این قرص گرونه اونها پول نمیدن بخرن من هروقت قرص خاصی میخوام که گیرنمیارم میرم پایین شهراونجاپیدامیکنم ...بالاشهر دنبال قرص نایاب نباش 

باخدا باش.پادشاهی کن😍