2737
2739
عنوان

رفلاکس نوزاد دوماهه

71 بازدید | 9 پست

دخترم دوماهشه تازه فهمیدیم رفلاکس داره دکتر رانتیدین داده میدم بهش بعدش دهنش مزه میکنه گریه میکنه یعنی مال دارو هستش ؟

شادی وارامش سهم همه انسان هاست ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رانیتیدین مزه زهر میده به شدت تلخه! من یه قاشق از شیرم رو میدوشیدم و پشت دارو بهش میدادم که طعم دهانش عوض بشه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2731
بالا میاره یا رفلاکس پنهانه؟

بالا میاره اما بعضی وقتا که زیاد شیر میدم خیلی اما کم‌کم بدم بهش زیاد نه‌شاید یک بار اونم‌کم

رانیتیدین مزه زهر میده به شدت تلخه! من یه قاشق از شیرم رو میدوشیدم و پشت دارو بهش میدادم که طعم دهان ...

دادم شیر  بعد لبنیات نخورم؟

دادم شیر  بعد لبنیات نخورم؟

نه لبنیات و شیر گاو خصوصاً رفلاکس رو تشدید می کنه. تو نت سرچ کن موادی که رفلاکس رو تشدید می کنه نخور. نعنا و عرق نعنا رو هم به کل حذف کن برای رفلاکس اصلاً خوب نیست.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
بالا میاره اما بعضی وقتا که زیاد شیر میدم خیلی اما کم‌کم بدم بهش زیاد نه‌شاید یک بار اونم‌کم

خب راهش همینه نذاری پرخوری کنه. رانیتیدین معمولا ازش راضی نیستن، بعد دو سه هفته اگه دیدی بهتر نشده ببر براش امپرازول بنویسه

تو شیب بخوابونش و بعد شیرم زود نذار بخوابه عمودی نگهش دار یه مدت.