2733
2739
عنوان

تجويز عجيب دكتر پسرم

276 بازدید | 21 پست

بچه ها من پسرم دوماه و ده روزش هست و وزنش٥كيلو و 850گرم هست.نسبت وزنش به سنش خوبه ولي ماه قبل ا كيلو ٧٠٠ اضافه كرد اين ماه همش ٨٠٠گرم اضافه كرد كه من به دكتر گفتم اونم واسه اين سن به پسرم سرلاك تجويز كرد و گفت اگه تا دو هفته بازم وزن خوب اضافه نكنه بهش شير خشك ميديم

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

رو قوطي سرلاك نوشته بعد شش ماه و اينترنت هم خوندم كمتر از ٤ ماه توصيه نميشه

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نميدونم چرا كمكي به جاي شير خشك سرلاك نوشت

ميترسم ضرر داشته باشه خودشم دكتر معروف و با تجربه ايه ولي دليل اينكارشو نميفهمم

2738

چه عجیب!! تازه دکتر به دختر من ۶ ماهگی سرلاک داد، اونم گفت از یه قاشق کوچیک شروع کن. کوچیکتر که بود با شیر خودم خوب وزن نمیگرفت، شیرخشک براش نوشت

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
چه عجیب!! تازه دکتر به دختر من ۶ ماهگی سرلاک داد، اونم گفت از یه قاشق کوچیک شروع کن. کوچیکتر که بود ...

منم از همين ميترسم واسش سنگين باشه و ضرر كنه

ماهی یک کیلو خوبه 

۸۰۰‌گرمم خیلی کم‌نیس که همچین‌ چیز‌عجیبی تجویز کرده

نهااااایتا میگن یه وعده شیرخشک‌بدین برا وزن‌گیری 

که اونم خیلیا نمیدن و قبول ندارن مگر اینکه خییلی کم‌باشه وزنگیری

من‌جات باشم‌اصلا نمیدم‌گوارش بچه رو ب هم‌ نریزی حساسیت نده

من 3ماهگی به دخترم سر لاک دادم .چون باشیر خودم سیر نمی شد .شیر خشک هم نمی خورد

واسش سنگين نبود؟مشكلي پيش نيومد؟

منم از همين ميترسم واسش سنگين باشه و ضرر كنه

کلا دوران نوزادی دختر من همش با دردسر گذشت اونم به خاطر اینکه شیرم کم بود، اول یه دکتر اطفال معروف بردم، نمیزاشت شیرخشک بدم وزنش کلی کم شد، بعد بردمش یه دکتر معروف دیگه، گفت در حقش کم لطفی کردی که شیرخشک ندادی!!! نتیجه اینکه به یه دکتر اکتفا نکن! نظرا خیلی متفاوته

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2706