2733
2739
عنوان

اکستنشن کلیپسی

618 بازدید | 13 پست

تازه یک اکستنشن کلیپسی خریدم موی مصنوعیه.

کسایی ک تجربه استفاده شو دارن راهنمایی کنن لطفا در مورد نحوه استفاده و نگهداری و این ک چیکار کنم زود خراب نشه  

❤❤میشه برای نی نی دار شدن خواهرم یک صلوات بفرستین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اونی که متوجه شدم برای شینیون بیشتر استفاده میشه و به مو اضافه میشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2731
نه من میخوام موهامو باز بذارم

ممکنه خیلی خوب نشینه با سنجاق حسابی محکم کن به گیره خودش اکتفا نکن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
ممکنه خیلی خوب نشینه با سنجاق حسابی محکم کن به گیره خودش اکتفا نکن

واقعا؟ شما استفاده کردی تا حالا؟

چیکارش کنم ک زود خراب نشه؟ 

واقعا؟ شما استفاده کردی تا حالا؟ چیکارش کنم ک زود خراب نشه؟ 

آرایشگرم برای شینیون ،تافت زیاد نزن ،کلا زود خراب نمیشه بعد هربار استفاده درشت بباف بزار تو کشو که گره نخوره ،می خوای شونه کنی تو دستت بالاش و محکم بگیر از پایین اش شونه کن گره اش باز بشه نه از بالا

2740
آرایشگرم برای شینیون ،تافت زیاد نزن ،کلا زود خراب نمیشه بعد هربار استفاده درشت بباف بزار تو کشو که گ ...

وای چ خوب ک آرایشگری مرسی عزیزم ، از جایی ک خریدم گفت بعد هربار استفاده با شامپو بچه بشورش بذار خشک بشه ، درسته؟

وای چ خوب ک آرایشگری مرسی عزیزم ، از جایی ک خریدم گفت بعد هربار استفاده با شامپو بچه بشورش بذار خشک ...

نه بابا نکن میریزه گره میخوره ،دیر به دیر بشور ،مو خودته دیگه سر کس دیگه نمیره که

نه بابا نکن میریزه گره میخوره ،دیر به دیر بشور ،مو خودته دیگه سر کس دیگه نمیره که

مرسی عزیزم از راهنماییت😍