2733
2734
فرح جان کاش از دوستت میتونستی شماره اش رو بگیری .. یا حداقل اسم موسسه رو بپرسی

میدونی، من خودم هم به همین نتیجه رسیدم که این دوره ها میتونه تاثیرات مثبت زیادی در زندگی و رفتارهای ما بگزاره

مثلا خود من، در محیط کار با انواع آدمها سرو کار پیدا میکنم، آدمهایی که شاید تا سالها واقعیت وجودیشون رو نشه فهمید، بعد توی خونه با همسری، خانواده همسری، خانواده خودم، دوستانم، و ....

من با همه این آدمها سرو کار دارم، وقتم در زندگی محدوده و دلم میخواد روابطم همیشه خوب و خالی از تنش باشه

اما بخاطر سرعت و استرس حاکم بر زندگی اکثر مواقع وقتی برای فکر کردن و تصیح رفتارهام و برخوردهام پیدا نمیکنم

امیدوارم یک کلاس خوب پیدا کنم و بتونم درش شرکت کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عسل جون میدونم که توی خیلی از شهرها این جور کلاسها هست، فقط باید کمی بگردید مثلا فرهنگسراها رو
یا آگهی ها رو با دقت تر بخونید..

تهران هم خیلی جاها این کلاسها رو برگزار میکنند اما من دنبال یه کلاس با استاد عالی و زمان مناسب میگردم.. اگر برم که حتما تجربیاتم رو در اختیار همگی میگزارم

یک سمینار پیدا کردم با نام "خودتحلیلگری" که بنیاد فرهنگ زندگی برگزارش میکنه - روز جمعه 17 اردیبهشت از صبح تا عصر هست ...

الان دو به شک هستم که برم یا نه - هزینه اش 69 هزار تومنه..
گفت بعد از شرکت در این کارگاه و انجام یکسری تستها و صحبت و خلاصه ... تعیین میشه که آیا اصلا شما میتونید و باید که در این دوره ها شرکت کنید یا خیر و اینکه شما باید اصلا در کدوم دوره باشید رو بهتون میگن

فعلا دارم تفکر میکنم..
سلام !
یه موسسه هستش مادران امروز
من توی اینترنت پیدا کردم.
در مورد کیفیت کلاساش اطلاعی ندارم.
این لینکشه . بعید نیست جای خوبی باشه. چون سابقشون زیاده.

http://madaraneemrooz.com/activity.asp?category=1

اسم کلاسا
مثل ارتباط همسران
ارتباط کلامی
با زمانشم اومده ولی اکثرا صبحاست.

خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
خواهش می کنم عزیزم.
درسته.
تا جوان و شاداب هستیم باید نهایت تلاشمون رو برای بهتر زندگی کردن بکنیم تا انشاالله تا آخر زندگیمون ادامه پیدا کنه!
موفق باشی.
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
2740
سلام.

چه موضوع خوبی مطرح کردین. شرکت تو اینکلاسا هم تو زندگی خود شخص تاثیر مثبت داره هم اطرافیانش. اگه کلاس و استاد خوبی میشناسین به منم میشه معرفی کنید؟؟؟

یه خانمی تو مترو به من گفت که سر تخت طاووس بالای او مغازه که واسه کمیته امداده کلاس میره.. اینقدر انرژی مثبت اطراف این خانم بود که من رفتم جلو و ازش رمز این همه انرژی رو پرسیدم. گفت اونجا کلاس میره.
نفسم می گیرد در هوایی که نفس های تو نیست *** آنکه آرام کند درد مرا غیر تو کیست
سپیدک عزیز

بله همون موسسه است، مدیران فردا فکر میکنم، دوره هاش ترمیکه، یعنی از پایه شروع میشه و جلو میره.

ممنون میشم اگر شماره اون موسسه رو هم بگذاری، هم برای من و هم برای استفاده سایر دوستان
2706