2733
2739
عنوان

موهام باعث افسردگیم شده + عکس

1502 بازدید | 53 پست

بچه ها خیلی حاده چیکار کنم

من بصورت ارثی موهام تارش به شدت نازکه یعنی شاید ۲۰ تا تار موم رو بزاری کنار هم بشه ی تار موی طبیعی  بعد جنسشم چرب یعنی فردای حمام چرب میشه و رسما ی چیز داغونیه

این از جنس 

تراکمش بد نبود یعنی تا قبل ازدواج مشکلی با موهام نداشتم تا دچار تنبلی تخمدان شدم و تبلی تخمدان تار مو رو نازک میکنه و ریزش مردانه میاره خلاصه موهام روز بروز بدتر شدن بعدش یک سری دارو مصرف کردم برای اینکه باردار بشم یعنی اونا دیگه نابود کرد موهامو 

الانم ۳۱ سالمه و موهام دیگه چیزی نمونده ازش تارشم که نازکه یعنی افتضاح شده چهره خوبی دارم نسبتا اما موهام نمام اعتماد بنفسمو گرفته

بعد اینکه فعلا نمیتونم دکتر برم و هزینه کنم

اگه چیزی گیاهی میشناسید که تار مو رو ضخیم کنه ریشه مو رو سفت کنه و باعث رویش مجدد بشه لطفا بگید ممنون

زندگی زیباست چشمی باز کن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسه چرب بودنش شامپو کلیر نعنایی بزن.

منم مشکل چربی مو دارم این شامپو تا ۲ روز موهاتو کاملا شاداب نگه میداره چرب نمیشه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738
تا تنبليت و اينا درمان نشه بدرد نميخوره ك هركاريم كني  تخم كتان ژلش باعث زخيم شدن ميشه

خب تنبلی که درمان اساسی نداره الان و قرص جلوگیری دکتر میده برای تنبلی که اون بهم نمی افته تازه بدترم میشه

زندگی زیباست چشمی باز کن  

به خاطر سرد مزاجی موهات کم پشت شدن برو طب سنتی اصلاح مزاج بشی همه گمشکلاتت حل میشه...خودمم. مشکل تو رو داشتم دارم دارو مصرف میکنم

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
2706